Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elcserélnétek ezt a két autót?

Elcserélnétek ezt a két autót?

Figyelt kérdés

Egy 2006-os Suzuki Swift GLX-em van, 29000km-rel, CD autósrádióval, multikormánnyal, klíma nélkül.

Érdemes elcserélni egy 2002-es Toyota Corolla Wagon-ra, amiben 87000km van, csak kazettás autórádió, viszont van benne klíma, vonóhorog? Nagyobb autóra van szükségünk, ezért gondolkodunk rajta. Árban kb. 0-ra jönne ki.

Kérem, Suzuki leszólók kíméljenek. Örömmel venném azok hozzászólását, akiknek van némi rálátásuk a témára.

Köszönöm!


2010. máj. 17. 21:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

NEM!

egy 2006 ost nem cserélnék semmire. Eladnám, és az árából vennék valami zsír kis járgányt. Pl egy Vitot....simán kijön, és talán még pénzed is marad, és egy merci azé merci....

2010. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
De fontos hogy nem 300000 km-rel....XD
2010. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Neeem!!!A Suzuki sztem egy jó autó,semmi baj velük,én a helyedben nem cserélném le!!!
2010. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igen, jó autó a Suzuki, nincs is semmi bajom vele, csak hogy kicsi. Bővül a család, és nem férünk.

Eladni próbálom, de nem megy. Áron alul pedig nem akarom. Vitot venni a kapott pénzből meg aztán végképp nem menne. :) Amúgy 'csak' a kor miatt mondjátok, hogy ne cseréljek?

2010. máj. 17. 22:03
 5/21 anonim ***** válasza:

Igen...,az se mindegy hány éves és számomra a km se mind1!

Egyébként a suzukiban 4-en kényelmessen elférnek vagy Nektek ez is kevés lenne már?

2010. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is egy 2006-os Swiftem volt,és pontosan ezért cseréltem le én is.Méghozzá egy Toyota Corollára.Csak ez 2007-es évjáratú,viszont már 100000km van benne.Én elcserélném,ha valóban annyi kilométer van benne.Tényleg nagyon jó autó a Suzuki,csak rohadt kicsi!A Toyota is nagyon jó autó,ne félj tőle.Ha teheted,és van egy kis pénzed,vagy egy kisebb összegű hitelt be tudsz vállalni,vegyél fiatalabb Toyotát.De a kérdésedre a válasz az,hogy igen elcserélném,mert hiába nagyon jó és fiatal a Suzuki,nem fértek el benne.

2010. máj. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Valóban elfértek a Suzukiban 4-en,csak a csomagokat fel kell adni postán. :)

Én havonta kétszer mentem vidékra a családdal,és csak egy gyerekünk van,de a csomagok nagyrésze a hátsó ülésen utazott.Ami nem szerencsés.Ugyanis ha beteszel egy utazó táskát a csomagtartóba,megtelt,de fullra.

Előző voltam

2010. máj. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
95%...,az a Corolla ha 100000 km van már benne 3 éves használat után,akkor az erőssen szét van hajtva...,akkor már inkább maradnék a kisebb Suzukinál!
2010. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nincs,mert én csak dolgozni járok vele minden nap 17km-re,és havonta egyszer vidékre megyek a szüleimhez.Valamint a bevásárlást,és a szükségleteket.Még így is megyek egy évben 40000km-t.Tehát én három év alatt tennék bele 120000km-t.Nem tudom te mire használod az autót,de aki azért veszi,mert szüksége van rá,annak ez egy teljesen normális futásteljesítmény.Van egy ismerősöm,aki azért vett 7 millióért autót,hogy hetente egyszer elmegy a piacra,ami 3km-re van.Na ezért nem kell autó!!!De az biztos,hogy egy ilyen autót kell megvenni.
2010. máj. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Ismét köszi a válaszokat! Nyilván nem arról van itt szó, hogy nem férünk el az autóban négyen. De ahogy a másik hozzászóló is írta, még a babakocsit sem tudom berakni a csomagtartóba. És akkor még a többi csomagról nem is beszéltem. A Suzuki kiváló egy párnak vagy nagyobb gyerekekkel mondjuk városi autónak, de sajnos be kellett látnom, hogy aki sokat mászkál vidékre napokra, gyerekkel, annak kicsi. Múltkor pl. (nem hazudok) egy zsák krumpli csak úgy fért volna be, ha a zsákból beszórják, és potyog, ahova potyog. :))
2010. máj. 18. 09:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!