Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó kérdés?

Első autó kérdés?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak ezt az autót:

[link]

Jó vétel lenne?

Mi a véleményetek erről a típusról? És úgy konkrétan a márkáról?



2017. jún. 7. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írt semmit az autóról, én már ezt fel se hívnám... Amúgy nem rossz, de keress olyat amiről van infó
2017. jún. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogy jó vétel lenne-e..., az a próba úton derül ki. Hát nem tudom, nem egy fiatal darab, meg kell nézni alaposan. Vigyél egy hozzáértőt(autószerelőt) is magaddal a próbaútra és vizsgáljátok meg alaposan kívül belül. Minden elektromos kütyüt próbálj ki rajta, hogy működik-e.

Ha motorikusan és karosszéria szerkezetileg jó, nem ráz a kormány és jó a fék én szerintem vállalható első autónak. A Hondát egy jó márkának tartom, jellemzően tartós és megbízható autókat gyárt. Sok függ attól is, hogy mennyire volt gondos rá az előző gazdája.

2017. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 crudy ***** válasza:
Az informacio hianyt lehet potolni azzal h felhivod. Ezek a regi civicek tenyleg sokat birnak
2017. jún. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért én nem mernék ennyire régi autót venni,elsősorban a törés tesztje miatt.

https://www.youtube.com/watch?v=PJhndUSqWUg


De ha csak ez az árkategória fér bele,a japán mindenképpen jó választás.

2017. jún. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!