Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül mindennel...

Mennyibe kerül mindennel együtt személygépkocsihoz a jogosítvány?

Figyelt kérdés
Ma voltunk megbeszélésen és 160.000Ft-ot ajánlottak mindennel együtt (vizsgadíj,+ 12 pótóra vezetésből, állítólag a 30 nem elég).Milyen ez az ajánlat?Reális?
2008. okt. 17. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez reális....bár....én 46 órát vezettem egyszer megbuktam forgalomba...vizsgadíjak illeték orvosi volt kb170 ezer ft.
2008. okt. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 éve csináltam, és vettem pótórákat is, és igy 140 körülre jött ki, ami nagyon drága. Pl csigavérnál 80-90ból simán megvan.
2008. okt. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
150 körül van.Barátom most tette le.Ha feltűnően olcsó,akkor érdemes vigyázni,mert az oktatók ott örömmel buktatanak.Barátom mesélte,hogy egy csaj 1! éve járt már vezetni,mikor iskolát váltott és érdekes módon az új oktatója azt mondta neki,hogy semmi probléma,mehet vizsgázni.
2008. okt. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly kijött 95ből, úgy hogy már az okmányirodai költség is benne volt. Ja és minden elsőre megvolt.

Attól is függ milyen oktatót fogsz ki.

2008. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
120 volt mindennel együtt, tavaly, persze nem kaszáltak el semmiböl :)
2008. okt. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én A KÉRDEZŐTŐL KÉRDEZNÉK: Hol kapta az ajánlatot mert annak függvényében lehet jó és reális választ adni
2008. okt. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!