Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek leakar húzni az...

Szerintetek leakar húzni az ipse, vagy ez komoly (robogó henger és egyéb javításra árajánlat)?

Figyelt kérdés

Vettem 7 éve egy 50-es 4 üteműt,spórolás miatt...

270e forintba,szegényke évente 5-7 ezret futott... (mindenki ezt használta,amikor szabad volt) cirka 1m különbözet a fogyasztáson,hát a szervízelésen is szerintem pár száz lehetséges.

A lényeg : egyik gyűrű eltört,legyalulta a hengerfalat keresztbe,és a dugattyú "besült".

Szerelő megkérdezte : olcsó hengerrel 18e,az egész.


Minőségivel 30...

Ennyi lenne komplett csere?Mert mutatta ,hogy henger,dugattyú ,gyűrűk tömítések újak.


Azt mondja,hogy kérhetem 72-es hengerrel is az 35 munkadíjjal.

???


2017. szept. 1. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi. Én elfogadnám az ajánlatot
2017. szept. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Reális ez az árajánlat .
2017. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez egy normális ajánlatnak tűnik. 4t szervizelés és alkatrészek kicsit bonyolultabbak mint a 2t.
2017. szept. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne rakd össze "olcsó" cuccokkal. Mert akkor lesz majd igazán drága ha az is beszärik.
2017. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez így egy nagyon olcsó ajánlat, szó sincs lehúzásról.
2017. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen azért fura,mert ennyire olcsó lenne ?Jó tudom robogó,de akkor is.

Munkadíjjal ~30e? Hát ennyiért kb olajcsere + klímatisztítást kapni cirka pesti árakkal... kocsin.

Azért volt fura.

A kérdés rossz ,nem le akar húzni ,hanem "mi a bibi?"


Igent mondtam a palinak,mert minimum olyan minőségű legyen,mint ami fent volt (egy szimpla peugeot v clic kínai) ,még egy 5 évig legalább akarom vele az időt és pénzt spórolni :)

Mert 7 év alatt cirka 80 ezret költöttem,abból egy huszas a kettő akku,

2017. szept. 1. 13:09
 7/8 A kérdező kommentje:

kimaradt ,2 gumi is lett az idők alatt (a gyári 6 évet és kb 30 ezret birt nehezen,moslék volt) az is kb 25 volt szerleéssel .

Na meg egyszer fóliáztuk is házilag.

Tehát kb 30-35 ezret 7 év alatt,kopó alkatrész meg ilyesmikre.

Több mint tökély!

2017. szept. 1. 13:13
 8/8 anonim ***** válasza:

Nézd, egy kínai robogóhoz egy 4T 50-es hengerszett kb. 6000 ft..

[link]


Nyilván van jobb minőség, legyen a duplája vagy akár a triplájra, főleg ha kell hozzá még más is. Még mindig marad egy kis munkadíja. Gondolom nem egy csili vili márkaszervíz adta ezt az ajánlatot.

2017. szept. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!