Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Meriva vagy Nissan Note?

Opel Meriva vagy Nissan Note?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 08:48
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Hááát, mi Opel-mániások voltunk, így vettünk egy Merivát, örökséget eladva, zsír újonnan, dízelt. Nem telt el fél év, menet közben leállt. Először csak üresbe téve, pl. pirosnál, aztán már menet közben is. Ezt úgy képzeld el, hogy a végén már 60km-es szakaszon 5x. Ez előzés közbe elég gáz. Az Opel-nál azt mondták, hogy sorry, ez széria-hiba, nem tudják javítani. Viszont visszaveszik, másfél millióval kevesebbért. Hát, már nem bízom ebben a márkában, legalábbis a legújabb szériában. Azt hiszem, fiat motor van benne, nem opel.

Vagyis azt mondom, ne opel merivát vegyél, bár a nissan-t nem ismerem.

2008. okt. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi...elég nagy hezitálásban vagyunk. Én írtam a Ford Fusion-ös kérdést is.
2008. okt. 21. 12:20
 3/11 anonim válasza:
100%
Nissan! A japánokba lehet bízni, nagyon tudnak autót gyártani! Nekem is Nissan van, csak Primera, csak dícsérni tudom. Haverom is most vett egy Nissant, 19 évesen és motorikusan még mindig kifogástalan. Az Opel sokkal hamarabb megadja magát az esetek nagy részébe, én se bízok benne:) Van apámnak egy autószerelő haverja és szinte szó szerint ezt mondta: "Az a szerencsém, hogy Magyarországon nem csak japán autók vannak, mert ha csak azok lennének már éhen haltam volna mert szinte soha nem lenne mit javítani. Szóval egyértelmüen Nissan:)
2008. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Bár nekem Opelem van, de itt ebben az esetben inkább a Nissan-t javaslom. A Meriva egy nem jól sikerült eset, dízelt meg Opelből végképp ne. Szóval: Nissan
2008. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi:) Meggyőző volt.
2008. okt. 21. 19:09
 6/11 anonim válasza:
Nekem Nissan Note-om van, nagyon szuper kis autó, sztem nem is lehet rosszat mondani róla... :) az enyém dízel, 5,4-et fogyaszt, az azért elég jó :P
2008. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
46%
Suzuki Ignis!!!amennyiért vennél egy 5éves Note-ot vehetsz egy majdnem új Ignist!!! Gondold meg!!!!!!!!!
2010. jan. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
opel
2010. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

az opel talán csendesebb de körülbelül ennyi :)

Ha nem akarsz sokat szervízbe járni akkor japán autót veszel.

2010. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
opel meriva
2013. márc. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!