Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Filtron szűrő minőségi vélemén...

Filtron szűrő minőségi vélemények?

Figyelt kérdés
2017. nov. 18. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egy alap minőségi követelmény, aminek ha nem felel meg, akkor nem kerülhet forgalomba.
2017. nov. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Középkategóriának mondanám.
2017. nov. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
"Szódával elmegy" kategória. Én nem használnám. Inkább a nevesebb gyártóktól válassz, árban legyen a top és a Filtron között.
2017. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem alltam penzugyileg jol akkor vettem az autoba filtron szurot,uzemanyag es levego szurot. Nem volt vele semmi problema, kb. kozep minosegnek mondhato. Ha az ember megteheti akkor vegyen mann,mahle,hengst szuroket foleg olaj es uzemanyagszurobol. Hengst amugya legjobb ar/ertek aranyban szerintem.
2017. nov. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kevesen tudják, de a Filtron (Wix az anyacég) pár éve gyári beszállító lett! Amiben már találkoztam Filtron gyári szűrővel: Passat 2015-ös, légszűrő, illetve Lancia MJet olajszűrő. Ezekből gyárit rendeltünk az ügyfélnek, és meglepődve láttuk mi is, hogy Filtron a gyári szűrőjük.

Egyébként a Filtron dobozos szűrők is teljesen korrektek, "küllemre" is jónak tűnnek, rengeteget használunk belőlük.

2017. nov. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

# 5!

Opel Astra H 1.7CDTI "gyári" gázolajszűrője is Filtron sok évvel ezelőtt óta. Igaz van többféle beszállítója is.

Olyan 4-5 éve lepődtem meg először, mikor a gyári GM-es hologramos matricával ellátott dobozból kivett szűrőn Filtron felirat díszelgett.

2017. nov. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért sunyi ez a dolog mert a rossz minőségű szűrők nem azonnal jelentkező gondot okoznak, hanem idővel jobban kopik a motor. Ez nem azt jelenti automatikusan hogy a Filtron rossz, csak a név önmagában nem kelti jó minőségű termék képzetét.
2017. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!