Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ma vizsgázok forgalomból...

Ma vizsgázok forgalomból 6-odjára és szakad az eső! Mire figyeljek? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

5-ször megvágtak, a PÁV-ot sikeresen letettem, most megyek 6-odjára vizsgázni (PÁV után először)! Szakad az eső, félek, hogy nem fogok rendesen látni, főleg a parkolásnál...

Milyen tanácsokkal tudnátok ellátni? Kezdek egyre jobban parázni... :S


2010. jún. 1. 08:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz ne izgulj!

sokat ront a helyzeten ha izgulsz,még teljesen alapvető dolgokat is el tudsz rontani,a vizsga előtt gondold át hogy mire kell figyelni.Én pénteken vizsgázok,még csak kreszből.Majd szólj hogy sikerült a vizsga.Sok szerencsét.Üdv I

2010. jún. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Maradja nyugodt, ahogy az első válaszoló is írta, ez a legfontosabb. És bízz Magadban, hidd, hogy sikerül. És sikerülni fog.
2010. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Úúúú nagyon szurkolok:S Engem múlthéten vágtak meg negyedjére:D Mindig nagyon izgulok és elrontok valamit.

Nézd gyakrabban a tükröket, menj lassabban, nagy pocsolyákat próbáld meg kerülni, mert ugye nem tudhatod milyen mély, ablaktörlő meg megfelelő fokozaton menjen, de szerintem ezeket már rég tudod:) Próbálj meg lenyugodni, bár nekem eddig csak egyszer sikerült, addig szépen is vezettem, aztán megint stresszeltem és páf:C Na mindegy, hajrá!!

2010. jún. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hol csinálod a jogsit? Pesten? Az is megoldás lehet esetleg (ha most megvágnának) ha megpróbálod egy másik közelebbi városban ami kisebb, nem olyan forgalmas, és könnyebb megszerezni a forgalmit:)
2010. jún. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Gondoltam már rá, majd kiderül, viszont most PÁV után már annyiszor vizsgázom, ahányszor csak akarok...

VW Polon vezetek, van hátsó ablaktörlő is, gondolom azt is kapcsoljam be, meg a tompított fényszóró is kell most...

Attól félek, hogy a visszapillantó tükröket nem fogom jól látni! :S

2010. jún. 1. 09:43
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Abban fogsz látni remélhetőleg. Meg szerintem ilyenkor elnézik ha lassabban vezetsz, ráfoghatod hogy biztonságosan szerettél volna menni:)
2010. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire ne aggódj... ha lassabban mész abba nem szól bele, nyugodj meg. Én télen vizsgáztam csúszós út minden, rossz kuplung volt a autón... ááááh mégegyszer nem csinálnám. De átengedtek pedig nem volt épp tökéletes a vizsgám.

Légz higgadt és logikus.

2010. jún. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%

először is irány a patika és kérj valami vezetéshez is szedhető, lehetőleg homeopátiás nyugtatót (pl. Sedatif PC, de kérj tanácsot a patikustól)


amúgy szarul fogsz látni, mert szél is van, ezért indokolt lesz, hogy valamivel lassabban hajts, de semmi vészes, azért akkora vihar nincs

2010. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy többen is írták, mindenképpen nyugodtság. Fontos, hogy te vezesd az autót és ne ő téged. Sem az autó, sem a forgalom nem harap, simán haladni kell vele. Töröld meg a visszapillantókat indulás előtt egész nyugodtan, ne csak úgy "vakon" menj, mert cikinek tartasz bármit csinálni. Vizes úton nem kell 50nel "repeszteni", a 40ért nem fognak szólni. Legyél magabiztos, és figyelj mindenre. Ha gyalogos ólálkodik a zebránál, és te biztonságosan meg tudsz állni, engedd át, erre harapnak. Használd a visszapillantókat, a középsőt látványosan, azt szeretik. Sikerülni fog, nyugi. Ha nem, akkor vezess inkább áramot ;)
2010. jún. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
100%
Sok sikert! Hazaérsz, írd meg hogy sikerült.
2010. jún. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!