Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Űdv! Seat Ibiza Stella 1.2...

Űdv! Seat Ibiza Stella 1.2 2002 évjáratú autót nem rég vettem. Láncos vezérlésű.173000 km van benne. Ki kell cserélni a vezérlést? A motor szépen jár? . Milyen vezérmű készletet tegyek bele. Esetleg van gyárihoz hasonló alkatrész?

Figyelt kérdés

2017. dec. 4. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nos el kellene gondolkoznod a cserén. Az a motor híres arról, hogy a feszítője gyenge és emiatt akár ugorhat is a lánc. Ez nagyon veszélyes. Ha van rá pénzed szerintem vidd el, aztán cseréltesd ki az egészet feszítővel együtt. Akkor biztos lehetsz benne, hogy jó és nem kell többet erre gondolnod míg használod. Mondjuk úgy egyszeri-biztonsági és karbantartó szerviz.
2017. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
+1 én is cserélném. Igaz eddig nem volt làncos vez. autóm, de mindben az volt az első, hogy vezérlés+ összes folyadék+ összes szűrő!
2017. dec. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!