Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kocsiba mélyládát szeretnék...

Kocsiba mélyládát szeretnék venni, de egyáltalán nem értek hozzá. Igazából mindegy, milyet veszek, azt be lehet szerelni?

Figyelt kérdés
1998-as Saab 9-3-as kocsim van. Alapból egész jó hangrendszer volt benne, csak aztán a mély elszállt, lehet hogy túlságosan eröltettük... Most is szól, csak alig van benne mély. Mint laikus, csak pozitív értékelések, csillagozások, meg árkedvezmények alapján tudok megítélni mélyládákat, de még azt se tudom, egyáltalán kompatibilisek e ezek a mélyládák az én rendszeremmel. Jó nagy csomagtartóm van, de azért nem örülnék neki ha egy bazinagy mélyláda elfoglalná a helyet. Amúgy én nem marinénit akarom kikergetni a világből a tuc-tuc zenémmel, tehát nem kell 800 ezer forintos rendszer, csak olyan 50-60 ezerért valami egész tűrhető hangerejű, és minőségű cucc. Milyet kéne vennem?

2017. dec. 19. 17:10
 1/4 dirtboy ***** válasza:

érdemesebb lenne autóhifi műhelybe érdeklődni. így semmit nem tudva a gyári rendszer elemeiről itt sokat nem tudok segíteni benne.

ha van gyárilag benne erősítő akkor az nagyon leszűri az esélyes nyomókat,nyomó fajtákat.

2017. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 RockyCellar válasza:

A gyári biztos elszállt ezek szerint

Nekem is van benne de ahhoz kell erősítő komolyabb akksi vezetékek

Szóval ha nem értesz hozzá inkább vidd el egy autóhifi műhelybe

2017. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia vegyél dld mélyládát! Az garantáltan szétszedi a kocsidat! Nekem is ez van és kb 50ezerből kivan!

Én 45 ért vettem használtan erősítővel eggyüt😊

Hidd el nm bánod meg ha ilyet veszel

2017. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 dirtboy ***** válasza:

a dld csak egy márkanév,pontos típus esetleg?

de tudjuk 500pluszra gondoltál.

nekem volt olyanom nem is egy,az új szériának azért szokott baja lenni,még pedig hogy a mágnes elengedi a ragasztó és zörög.

amúgy olcsó,relaítve hangos de nem olyan szép hangú,cserébe elég érzékeny.

400W felett azért nem szabad neki adni mert nem bírja el.

én mondjuk utána következőnek audio system radiont használtam még a régi szériásat,sárga aramind membránost,na az sokkal jobb volt.

de ajánlani így nem lehet hogy semmit nem tudunk a rendszerről.

ami neked vagy nekem be vált az nem biztos hogy más rendszerében is jó lesz.

2017. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!