Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nissan gtr vagy Audi rs5?

Horváth Patrik Levi kérdése:

Nissan gtr vagy Audi rs5?

Figyelt kérdés

Csak feltételezési alapon kérdezném de komoly válaszokat várok!

Ha lenne pénzetek, egy Audi rs5 re vagy egy Nissan gtr nismora melyiket választanátok?

Tegyük fel van mellé egy havi 600.000 Ft-s fizetésetek. És van egy házatok már tehát albérletre nem kell költeni, és ez volt minden álmotok, hogy egy ilyen autot vegyetek.

Olyan szempontok érdekelnének:

-Hosszú élettartam, megbízhatóság

-Vezetési élmény

-Összkerékhajtás



2018. febr. 19. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nissan. Mert most is japán autóm van, ezután is az lesz. Nėmet nem kell.
2018. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem meg csak a német, nem kellene japán...

RS5, de ilyen kaliberű autóknál az ízlés számít csak, a többi lényegtelen. Nincs jelentőseége néhány lóerőnek, pár tized másodpercnek stb.

2018. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az RS5 ~30misi, a GTR nismo ~60misi. Hogyha így hasonlítjuk össze akkor inkább egy 911 GT3.
2018. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Havi 600bol semmire. Mivel a fenntartása ertekvesztessel havi 300 e Ft körül van a fizetés felét autóra költeni egy vicc.

De az Audi lélektelen autó megy mint a veszedelem de olyan semmi, béna sulyelosztassal. A Nissan meg. Hát nem a megbízhatóság mintakepe nehéz mint a sar. De ha választani kéne nissant vennem. Mondjuk 5. Vagy 6. Hoban veszem át az új Ford mustangot ami olcsóbb de nem számottevően, behemot 5 literes v8 al 12 alatti negyed mérföldet tud, olyan igazi paraszt autó egyszerűen nekem több a lélek benne mint a nissanban vagy az audiban. Én speciel imádom a japán autókat a gtr az egyik kedvencem de sokkal élvezetesebb. Szóval ha én választok akkor egyik se.

2018. febr. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
GTR, de nagyon nem egy kategória a két autó. Az RS5 csak egy reszelt A5, a GTR meg alapból arra lett tervezve, amire való.
2018. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Audi rs 5 :)

Nekem volt már szerencsem nissan gtr-t vezetni és a mosoly ráfagyott az arcomra :)

Nagyon kevés vagyok ahoz a kocsihoz 😊

Kb 2.6 mp alatt 100

Jelenleg audi rs3 quattro-m van és mikor azt is lepadlózom megszünik létezni a világ...

Néha ezzel sem bírok nemhogy még egy gtr-rel.

Szoval audi rs5 quattro!!

2018. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Audi RS5, álomautóm. :)

Bár egy olyan 600.000Ft-os fizetéssel kérdéses, hogy bevállalnám-e, soknak tűnik elsőre, de rá kell jönni, hogy nem az. Pláne külföldön...

2018. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

R8, de a kettp közül is az audi

Havi 600k meg nem sok

2018. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!