Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek "gáz" kismotorral...

Szerintetek "gáz" kismotorral egy emléktúrára elmenni?

Figyelt kérdés
A KékTúráról lenne szó, Gyöngyös - Kékes távolság. Szerintetek gáz kismotorral becsatlakozni?

2018. ápr. 16. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem.

akkor gáz, ha nem üzembiztos, vagy éppenhogy felmegy egy emelkedőn.


de ha ápolt, és van benne szufla, akkor még a szimó is kiváló. Az emléktúra lényege nem a motor minőségéről, áráról szól.

2018. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mickbro ***** válasza:
90%
Jól értem? Kék túra motorral? Hááát...szerintem ez nem lehetséges, ha csak nem kérsz külön engedélyt az erdészettől. Engem nem zavarna, de amennyire ismerem a túrázókat, biztos anyáznának, ha te ott pöfögnél az orruk alá.
2018. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Félre értettél:)

Augusztusban lesz egy motoros emléktúra az elhunyt motorosokért, természetesen közúton, nem az erdőben.

2018. ápr. 16. 22:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak semmiképpen nem gáz. Alapvetően azon múlik, hogy fel tudsz-e menni az emelkedőkön, gondolom, egy emléktúra nem a tempóról szól (voltam én már sima együttmotorozásokon is, ahol egy rendes kismotor is lépést tudott volna tartani :D sőt, egyszer volt egy nem is rövid motorozás, ahol az egyikünknek valami pár literes tankja volt, érdekes volt a tankolások gyakorisága, de nem rohantunk).
2018. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Akkor az nem is KékTúra. Egyébként nem gáz, ha nem hagynak le a többiek.
2018. ápr. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly voltam ezen a túrán nyugodtan jöhetsz kismotorral,mert kb.30-40km/h a tempó.
2018. ápr. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. ápr. 17. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!