Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 gyújtáshiba? Trafó?

Golf 3 gyújtáshiba? Trafó?

Figyelt kérdés
Nem indul az autóm.Egyik nap városba rángatott gondoltam az egyik pipa meghalt.Lámpánál lefulladt,majd alig indult.Nagy nehezen hazaértem vele.Pipák,gyertyák rendbevannak.Télen lett trafó cserélve mert akkor sem indult el.Bontóból hoztam alkatrészt egy jó 5 hónapig müködött is.Trafó baja lehet megint? Már a f*** kivan ezekkel a kókány benzines autókkal.Az autó 2 éve van nálam. (Golf3 1993 benya)

2018. máj. 10. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen gyújtás van benne? Hengerenkénti trafós? Ha igen, akkor elképzelhető hogy trafó hiba. Ha egy van benne és sima elosztós, akkor 99% hogy nem a trafó a rossz.

Amúgy ellenőrizted, hogy ad-e szikrát?

2018. máj. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs szikra és egy trafós.
2018. máj. 10. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Tehát jó sz.r a kocsi mert a bontott trafó tönkrement benne... járj biciklivel...
2018. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor megint a trafó lesz a ludas. Bontottat ilyenből sosem érdemes venni. Az is már lehet hogy 25 éves, és kitudja mikor döglik meg. Ha meg veszel egy újat, akkor az megint jó lesz vagy 20 évig.
2018. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vettem egyet megint bontóból de igyse indul.Megyek akkor tovább jeladó,rotor stb.....
2018. máj. 12. 18:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Közvetlen a trafót (elosztó előtt) nem is nézted meg hogy ad-e szikrát?

Amúgy a trafót lekötve simán le lehet ellenőrizni hogy jó-e. Közvetlen rá kell kötni az aksira max. 1-2 másodpercig majd levenni róla. Ha a levételkor szikrázik, akkor okés, valószínűleg. De ha van multimétered akkor ki is lehet mérni hogy jó-e.

2018. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!