Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül a kismotor (50...

Mennyibe kerül a kismotor (50 cm3) jogsi?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül 50000-60000Ft lehet hogy nem ennyiért hirdetik

de kb ezen az áron mozognak én tavaly nyáron tettem le.

Nagyon vigyázz hogy milyen iskolához mész mert van ahol iszonyat pénzeket kérnek érte saját példámat felhozva

Én úgy kezdtem hogy 56400Ft lesz a jogosítvány azt hiszem amikor elkezdtem és mentem elméleti tanfolyamra be kellet fizetni 25000Ft megvolt az elmélet levizsgáztam

mentem rutinra (ahol a bolyákat kell kerülgetni) akkor ki kellet fizetni a fennmaradó összeget. És még 13000ft-t ami az egészség ügyi vizsga ára ez így már 70000ft rutin vizsga és forgalmi vizsga nem volt ! Mivel az oktatót mondta hogy fizessem le a vizsgabiztost mert különben megbuktat és a pótvizsga +pénz és +2hét ezért fizetnem kellet még 15000Ft-t hogy ne húzzanak meg a vizsgán...

Csak olyan véghez menj ahol egy ismerősöd már sikeresen vizsgázott !!

Sok sikert :) !

2008. okt. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, és igaz az, hogy ha még nem ültem soha motoron akkor több órát kell vennem?
2008. okt. 30. 20:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz bicajozni, akkor nyilván sokkal többet kell gyakorolnod, de ha tudsz akkor gyorsan pótolható, hogy még nem motoroztál. Én előtte mindig kimentem gyakorolni faterommal egy városhatárban lévő gokartpályára, amit már nem használnak, csak hogy ne legyen probléma.


És sokat tudtam úgy spórolni, hogy a saját motorommal mentem a gyakorlópályára, és a városba, így nem kelettt kifizetnem a bérleti díjat és a benzint.

2008. okt. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A második hozzászólóhoz: de, fizetted a benzint, csak nem az ő motorjukba. :-D

Amúgy olyan 50.000 körül van, de vigyázz, mert csak addig van motoros oktatás, amíg jó idő van. Kora tavasszal kell menni, mert akkor nincsen sok motoros tanuló és az oktatóknak van ideje veled is foglalkozni.

2008. okt. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A második hozzászólónak: Mennék én gyakorolni, ha lenne mivel!!

2008. okt. 31. 09:01
 6/7 anonim válasza:
GYAKORLATI KÉPZÉS: 13200 Ft
2011. jún. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, ezt hogy érted? :)
2012. szept. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!