Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Éngem miért nem vesznek...

Éngem miért nem vesznek emberszámba a motorosok?

Figyelt kérdés
Sokmindenkitől hallottam, hogy a motorosok milyen összetartóak, és hogy mindig köszönnek egymásnak az úton, ha ismerik egymást, ha nem. Nekem sose köszön senki magától, és azt sem mindig viszonozzák, ha én köszönök.
2018. jún. 4. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert babettával jársz.
2018. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekem van 150-es robogóm és egy 600-as túramotorom is.

Amikor a robogóval megyek nekem sem integet nagyon senki,de én nem foglalkozom vele attól még nem lesz olcsóbb a benzin :)

2018. jún. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Honda Dióm van, azért nem integetnek, mert lenézik a kismotort?
2018. jún. 4. 16:08
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Azért
2018. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert a robogót sokan nem tartják motornak. Én 50es Derbi Sendával járok, szinte mindig köszönnek.
2018. jún. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Itt egy nagyon jó cikk [link]
2018. jún. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább legenda ez a nagy összetartás, meg ha létezett is, már elmúlt. Az emberek manapság sietnek, nincs idejük, illetve sok a divatmotoros, akikre nem jellemző az összetartás. Annyi, hogy sok a motoros találkozó, illetve a motorosok gyakran eljárnak egymással túrázni, de ennyi.
2018. jún. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember fejében csak az a motoros aki legalább 1000-es géppel megy.

Pedig Józsi bácsi amikor Simsonnal megy hazafelé a horgászatból ugyanolyan motoros,mint a többi.

2018. jún. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ugyan már. Nehogy már az rontsa el a motorozásod, hogy nem int vissza pár pózer. Tegyél rájuk magasan, én is azt teszem :)
2018. jún. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Motoros közösség ide vagy oda, a legtöbb esetben csak annak köszön a másik aki hasonló géppel megy, én pl senkinek nem intek menet közben egyrészt gyorsan történik minden és lehet nem is figyel az emberünk, pirosnál persze bólintok annak aki mellém áll.


Én 125-ös váltós enduro-val kezdtem tanulni, és utána vettem a 600-as sportot, a kezdeti években a robogós gyerekek vágytak a kis váltósomra, az Ő 50-esük után.

Akkor a "nagyokkal" nem is igen foglalkoztam, mert nem tartottam ott időben és pénzben hogy első motornak 160 lóerős katapultot vegyek.

2018. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!