Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért áll le az autóm? Amikor...

Miért áll le az autóm? Amikor egy kereszteződésnél meg kellett állnom, leállt alattam az autó.

Figyelt kérdés
Ezt még eljátszotta velem később egy párszor, de nem minden megállásnál. Nem merek hosszabb útra menni vele. Mi lehet a baja? És nem lefulladtam, hanem magától leáll, amikor üresbe teszem, és nem nyomok semmit.
2008. nov. 1. 17:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz a motor alapjárata. Meg kell nézetni, ha valóban ez a probléma, ez könnyen orvosolható.
2008. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 100% hogy az alapjárati szelep/motor van elkoszolódva, vagy elromolva.

szervízben tisztítják, vagy cserélik.

2008. nov. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
milyen típus?
2008. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1995-ös Renault Twingo.
2008. nov. 2. 08:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem melegszik nagyon a motor? Hűtéssel minden rendben? Alattam egy e30 állt le melegedés miatt, máig rejtélyes okokból kifolyólag.
2008. nov. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd el egy szervízbe és állítas az alapjáraton, ez valószínűleg megoldja a gondot.
2008. nov. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ahogy más is írta, nem akarom ismételni, de az alapjárati léptetőmotor lehet a hiba oka. Ugyanakkor egy légszűrő és üzemanyagszűrő csere is elképzelhető, hogy közelebb visz a tökéletes működéshez.
2008. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!