Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autó üléseit mennyibe...

Egy autó üléseit mennyibe kerülne tartósabb, akár csak műbőrrel újrakárpitoztatni?

Figyelt kérdés

Vagy egyedi bőr üléshuzatot készíttetni?


Engem nagyon zavar, hogy porosodik, kopik (na nem mintha csúnya lenne belül, újszerű a kárpit). Jelenleg is üléshuzat van rajta, ez oké hogy megvédi, de szintén koszolódik, mosni meg nem nagyon lehet mert szétmegy a szivacs benne, ráadásul foszlik...


Bár nem tudom megérné-e egyáltalán foglalkozni vele...


Ti hogy óvjátok, vagy takarítjátok a plüss ülést? Láttam autós hirdetéseket, némelyik kétszáz x ezer km-es példány plüss belseje már csúnyán mondva hányadék, míg bőrrel sokkal szebb (bár ott meg szakadások vannak).



2018. aug. 21. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én személyszerint gyűlölöm a bőrt. Nyáron letépi a húsod is, télen meg odafagysz. Könnyebb takarítani, ez az egy előnye van. Egyébként használat függő, ha odafigyelsz rá, hogy ne törött cipzárú farzsebbel ülj bele, meg ugy alapból tiszta ruhában vezesd, akkor szerintem nincs szükség huzatra. Én a hobbi autón nem használok. Ha gyerkőcök is vannak, illetve igás lónak van befogva a jármű, 30-40 ezertől a csillagos egekig nagyon szép méretpontos üléshuzatokat tudnak varrni rá, bőr, félbőr, plüs, minden van. Az már az autó értékétől illetve tőled függ hogy mennyit szánsz rá. Konkrét tapasztalatom sajnos nincs.
2018. aug. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kinek mi...a bőr nagyon jó ha fűthető-hűthető az ülés. Amúgy utálatos, nekem csak fűthető,a saját izzadtságomba ülök. Nézegettem a méretpontos üléshuzat árait,azért jóféle anyagból és nem ilyen neylon stb majdnem 60-lenne az első 2 ülésre
2018. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!