Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 206 cc 2. 0 cabrio...

Peugeot 206 cc 2. 0 cabrio 16v. Erdemes vagy sem? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok! Legkesobb tavasszal mar auto vasarlasra adnam a fejem, ami engem nagyon megfogott az a 206 cc cabrio. Szeretnek tudni mindenfele felmerulo betegsegerol, tipushibakrol, barmifele informacionak nagyon tudnek orulni.. Nagyon erosen gondolkodom rajta, de nem hallottam rola tul sok jot.. Sot. Azt mondtak, hogy tobbet fogsz vele a szerviz fele jarni, mint a munkahelyedre, vagy akarhova mashova. Pro kontra is erdekel. Mindenfele tapasztalat ezzel a szeriaval kapcsolatban! Előre is köszi. Erosen torom a fejem egy Tigran, amirol viszont csak pozitivumokat hallottam. De arra epp nincs ugy keretem hirtelen.

2018. szept. 10. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez mar a 3.cc m én imádom soha semmi bajom nem volt vele soha nem hagyott ott sehol.

2.0 16V mast nem érdemes vágy 2.0 HDI

2018. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!