Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autósiskolát ajánlanáto...

Melyik autósiskolát ajánlanátok, és miért? Melyikkel kapcsolatban van rossz tapasztalat?

Figyelt kérdés

Pl. a Csigavérről azt hallottam, hogy szinte mindenkit megbuktatnak forgalmin, hogy még többet fizess. Még azt is, hogy van olyan vizsgabiztos, akinek pénzt kell adni, és ha az oktatód nem ismeri, nem tudja, hogy szokott-e kérni pénzt, és te mondjuk adsz, közbe meg nem kéne neki, akkor megsértődik, és mondja, hogy be sem kell ülnöd az autóba, megbuktál.


Hasonlókra vagyok kíváncsi. Köszi előre is!


2008. nov. 6. 19:09
1 2
 11/14 anonim válasza:

Sziasztok!


A szentendrei Sze-Ati autósiskolától óvakodjatok, a Rózsa utcában van a székhelyük, pomázhoz tartoznak a KRESZnél. Lehúzósak, hazudósak. A sikeres KRESZ viszga után nem tudtak nekem oktatót adni, aki két héten belül elkezdi az oktatásomat, amikor nekem megfelelő az időpont munka előtt vagy után vagy hétvégén. Hitegettek, amit megelégeltem, és közöltem velük, hogy átjelentkezem máshová. A papírjaimat nagy nehezen kidaták, de az előre befizetetett 2/3 rész tandíjamból (94.000 Ft)nem akarják visszaadni a visszajárót. Másfél hete küzdök velük, most alkudoznak, hogy szerintük nem is annyi jár vissza, amit elsőre mondtak, stb. Már feljelentettem Őket a Felügyeletnél és a Fogyasztóvédelemnél is, szakmai körökben is nagyon rossz hírük van. Óvakodjatok tőlük!!!

Edy

2009. okt. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
0%
Akit meghúztak a csigavérben annak üzenném,hogy lehet hogy nem kéne akkor a jogsiról álmodozni. Üdv egy csigavéres,elsőre mindenből plusz óra és kenőpénz nélkül :P
2010. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én Autóklubba csináltam/csinálom.

A kresszoktatás nagyon korrekt volt, asszem snki nem bukott. Mint ahogy az egésségügyön se ( a XV. kerületibe kell menni ott nagyonjó :D alig figyelnek téged XD ). Most csinálom a vezetést, és elösször megijedtem az oktató stílusától, de kireült h tiszta jófej. Szal sztem Autóklub az faja

2010. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Neonhal válasza:

A kérdést csaknem 2 éve tette fel a szimpatikus hölgy. Én most járok a Csaba Duóba, és ez nekem már most elmondhatom: bejött! Az elméleti oktatás kiscsoportos, és nagyon lelkiismeretes volt, sok minden itt világosodott meg elöttem, pedig A-s jogsim már van. A gyakorlatban egy iszonyú jófej,végtelen türelmes oktatót kaptam, Szabó Leventét az Irottkő parkban!

Ez a stílus tökéletes ellentétben áll a csigavérével, ahol oktatás helyett valami gyorstalpaló akármit kaptunk, a gyakorlati oktató meg leüvöltötte mindenki fejét, idegbetegen mindenféle sértéseket vágott mindenkihez.

2010. okt. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!