Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51/b tipusu motorom...

Simson s51/b tipusu motorom van. Hogyan kell hidegen és melegen inditani, hogy könnyen beinduljon?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Hidegen: kinyitod a benzincsapot, ráadod a gyújtást, kihúzod a szívatókart (gázmarkolat mellett, jobbra húzva adod rá a szívatót), majd vagy lenyomod a berúgókart és az alsó végállás közelében mozgatod (tehát mintha rugdosnád, csak gyengén, hogy ne induljon be, de keveréket szívjon), vagy kettőt-hármat rárúgsz és be kell indulnia. A gázhoz csak utána kell nyúlnod. Ha sok rugdosás után sem indul, akkor visszatolod a szívatót és nagy gázzal indítasz. Ha akkor sem, akkor nem csak megszívta magát (gyertyakulcsot elő, gyertyát ki, majd az megmondja).

Melegen benzincsapot kinyitod, gyújtást ráadod és gáz nélkül, egy rúgásra indul. Ha nem, akkor kis gázzal kell megpróbálni.

2008. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Én úgy szoktam hidegen hoyg szivatóval rárúgok egyet, útána szivató nélkül és már megy is,ha nagyon hideg van akkor rajta kell hagyni a szivatót egy kis ideig, melegen ha jó a motor akkor első rúgásra kell indulnia
2008. nov. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Az eddigi válaszokat is jónak találom de nekem van még egy trükköm hideg indításra. Én már úgy állítom le hogy szívatóval és utána leveszem a gyújtást róla. Amikor meg indulni akarok akkor meg szívató nélkül indul is, ha ez nem jön be akkor van a többi verzió.
2008. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne ad rá a gyujtást először! Először nyisd ki a csapot aztán szivasd meg s közben rugd meg 3-szor aztán ad rá a gyújtás és utánna rugd be simán ha jó a gyujás akkor annak indulnia kell,én is így indítom :)
2009. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
bezzeg a simsonosok által lenézett robogón behúzod a féket , egy gomb és ennyi.
2010. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
A robogós gyereknek! Jó és ha lemerülne a robogódban az aksid akkor ugyanezt el kell játszanod (feltéve ha van rajta berúgókar.....)Amúgymeg mongyuk vmi baja lesz a benzincsövednek... robogón 10kg burkolat operálása/pattintgatása után talán sikerül. Vagy ha nem akkor szerelő párezerért kicseréli.A simsonnál pedig 20ft a benzincső és lehúzod ráteszed az újjat.....XD
2010. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
simsonos gyerek! Volt simsonom kettő is, és ott többször eltört a benzincső, a szűrő, és a csap is behalt. Robogón semmi!!!!
2010. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Jó akk zakózol eggyet robogónál min20000ft a műanyag idom mert eltörik....simson:új festés 5000ft ből kétkomponenses festéket kevertetsz amilyen színbe szeretnéd........XD
2010. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Műanyag idomot otthon is lehet simán forrasztani. Simson tankon horpadást kivenni háááát az bonyásabb. LEfújni meg ugyanaz.
2010. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Simson takból egyszerűen ki lehet szedni a hrpadást csak egy kompresszor kell..


Egyébként idításra-Csap kinyit szivató rá 2-3 rárúgsz aztán gyújtás szivató marad és elsőre már megy is .Melegen meg csak gyújtás rá csap kinyit azt gó.

2010. dec. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!