Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzukink van. Ha itthon a...

Suzukink van. Ha itthon a műszerfalon elindulás előtt 3400-at mutat, és mire hazaértem 3800 volt ( kerekítve mindkettő ), akkor hány km-t tettem meg?

Figyelt kérdés

Ugye mindegyik mozog. Az egyes számérték mit jelez? második? harmadik? negyedik?


bocsi, nem régóta van jogsim, ezt nem nagyon vágom. Tudom, hogy a km-t mutatja, de nem tudok eligazodni rajta :S


Remélem rosszul számoltam, hogy 200km!!!!! Apum "megöl" xD


2008. nov. 8. 02:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

ha tizedet is számol akkor lehet akár 20km is(20,0km)

de azt már eltudod dönteni hogy 20km-t vagy 200-at mentél vele, elég sok a különbség a 2 érték között

2008. nov. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%

Hogy jött ki nektek a 20, 200 stb. km? Ezt nem értem.


Sajnos nem ismerem a Suzuki műszerfalát, de valószínűsítem, hogy ez a napi számláló, és az utolsó számjegy az első tizedes, tehát 340,0 km-t mutatott először, a végén pedig 380,0 km-t, tehát 40 km-t tettél meg. De ebben nem vagyok biztos. Az Astra napi számlálóját ismerem, az működik így.


-falcon-

2008. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) a 200 nekem amugy soknak tünt volna... :) a 40-nel még elvagyok. :D Amugy apum nem mondott semmit, hogy sokat mentem... :)
2008. nov. 9. 11:49
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Te komolyan ennyire hülye lennél? Hogy kaptál jogsit????
2008. nov. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Juj, bocsi. Elfelejtettem közölni, hogy hülye vagyok. Elnézést. Ezt még kinövöm valahogy. De Te sosem fogod kinőni azt, hogy ilyen bunkó vagy!

A kérdésedre válaszolva: mindenből elsőnek mentem át! Így könnyen megkaptam! :)

Barátnőm múltkor 150km-t ment, az sem tünt annyinak, Nekem max 80-nak. De előfordul. És szerintem ezt a kreszen nem tanítják, illetve Nekem nem tanították, hogy azok a számok hogy vannak. Mostmár megértettem, legközelebb tudni fogom.

2008. nov. 10. 15:18
 6/20 anonim ***** válasza:
64%

Bocs azt hittem te vagy a csaj, és szőke hogy még ennyi józan paraszti eszed és logikád sincs, nem hogy távolság és sebességérzéked.

Hogy fogsz majd kereketcserélni, netán tankolni ha ennyire fingod sincs az autókról?

2008. nov. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Rendes vagy, hogy ennyire aggódsz értem, de hidd el, meg fogom oldani. :) Tankolni képzeld tudok. De általában jönnek és megcsinálják helyettem! :) Kereket cserélni még nem kellett eddig, de ha kell, akkor biztos lesz valaki, aki segítsen, HA nem tudnám. :)
2008. nov. 10. 17:34
 8/20 anonim ***** válasza:
64%

Aggódik a fene, maximum magamért aggódom hogy az ilyen pancserok ne húzzák rám a volánt mikor előzöm őket mert épp azon méláznak hogy az indexkart most fel vagy le kell mozgatni mikor balra akarnak sávot váltani.

Az hidegen hagy hogy épp beleszállsz majd valakibe mikor a kilóméteróra 99ről 100ra fordul. Vagy 9ről 10re?:D

2008. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Hm. Látom nem értettél meg. Akkor ki a szőke? Idefigyelj: Indexkar. Ha nem tudnád, " erre szükség van " a forgalomban. Ha nem tudnám kezelni az autót, szerinted átengedtek volna elsőre?!

Ezt az egy dolgot nem tudtam, megkérdeztem, és ahelyett, hogy válaszoltál volna, ideállsz nekem pattogni. Pattogj majd annak, aki belédmegy, vagy majd pattog Neked ez, akibe Te mész bele. És itt fejeztem be. Jó nagy szamár vagy, ha továbbra is ideírsz. :)

2008. nov. 10. 20:01
 10/20 anonim ***** válasza:
64%

Lehet szamár vagyok, bár azok nem tudnak vezetni. De lehet én is úgy szereztem a jogsit ahogy te XD. De legalább értek az autókhoz, és nem kérdezek baromságot.

Nem pampogni jöttem, csak baromi jól szórakozom azon hogy milyen buta emberek vannak.

2008. nov. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!