Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóvásárlás előtt állok....

Burgyuszka kérdése:

Autóvásárlás előtt állok. Volkswagen passat b6 1.6fsi motorral rendelkezőket nézegetek, kombi. Szerintetek melyik évjáratot érdemes megvenni mire kell odafigyelni? Nem megyek nagy távokat inkább város és falu

Figyelt kérdés
2019. jan. 24. 11:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Minél fiatalabb évjáratút vegyél!
2019. jan. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem oktávia 1.6 fsi van. Nem rossz, de gyengusz. Igaz én csak Budapesten belül használom. Csak számlásan szereltesd! Ne engedj ebből.
2019. jan. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Városi és falusias használatra ne az FSI legyen a kicszemelt, hanem a sima 8 szelepes.

Kicsit többet eszik, de alacsony futás mellett vészes és kevesebb gond lesz vele, mint az FSI-vel.

2005/03-2010/04 között gyárották, én a gyártás végéből szemezgetnék.

[link]


Sajnos idehaza keveset adtak el ezzel a motorral (hahu-n perpill mindössze két darab kombit találtam), így lehet, hogy rá kell szorulni az importra (mobile-n 3 tucatot dobott ki a szűrő).

2019. jan. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Az utolsó nagyon jól írja!
2019. jan. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Srácok bocsi, 1.6 8 szelepes létezik b6 passatból? Kapok linket? ( nem veszem meg senki elől nyugi, csak 8 szelepes motorok a kedvenceim)
2019. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, csak lefelejtettem a nem szócskát a vészes elől. :-)
2019. jan. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Gyenge lesz a passathoz!

Nincs jo 1.6 os motor ebbe szériába, és a korábbiak sem jobbak.

2019. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Értem!

Igazából nem versenyezni akarok vele, dieselt semmiképpen nem szeretnék, hallottam jót is rosszat is róla de inkább rosszat

2019. jan. 25. 07:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezzel a motorral csak lendülettel tudsz közlekedni.

olvasd el a népítéleteket ne csak a passatot, hanem a golfot is. Sok hülye van köztük, de végül rájössz, a dieselek sokkal jobbak mint a benzinesek. ha benzinest veszel, nagyon nézz utána mivel van a legkevesebb nyűg.

2019. jan. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem szintén b6os passatom van, igaz a 2.0 Fsi motorral (150le) átlag közlekedéshez, autópályára tökéletes, napi szinten járok vele munkába 27km oda, 27km vissza, tankolásos módszerrel mérem a fogyasztást, 7,2és 7,7 liter a fogyasztása nyáron "vegyes" használatban, ami kb 70% közút és 30% város.
2019. jan. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!