Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2t olaj utántöltés, ha nem...

2t olaj utántöltés, ha nem tudom milyen olaj van benne jelenleg?

Figyelt kérdés

Van egy különolajzásos kétütemű Derbi Sendám.

Most nem tudom milyen olaj van benne (annyit tudok hogy full szintetikus) , ráönthetek más márkájú olajat vagy várjam meg amíg a jelenlegit elhasználja, vagy ez nem jó ötlet?

Azt se akarom, hogy a dugattyú besüljön.



2019. febr. 18. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én mikor vettem a motort (Senda) én se tudtam milyen olaj van benne, leengedtem inkább a tartályból, és vettem Repsol 2T szintetikust, azt tettem bele.
2019. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért sülne be ha van benne olaj? Attól nem lesz semmi baja, ha másik fajta szintetikusat öntesz rá, én már sokszor kevertem, hol repsol, hol Q8, most ép motul van benne.
2019. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A besülést úgy értettem, hogy a mostani, ha elfogyna és ezért sülne be.
2019. febr. 18. 17:50
 4/5 A kérdező kommentje:

A 2. válaszon felbátorodva öntöttem hozzá más fajtát és olyan probléma jelentkezett, hogy második sebességben elkezdett dadogni, indulásnál pedig gázt kell neki húzni.

Ha beindult, akkor pedig nagyon leesik a fordulat.

2019. febr. 19. 13:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennek vajmi kevés köze van az olajhoz.
2019. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!