Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok véleményeket...

Mondanátok véleményeket általánosan a PEUGEOT kocsikról?

Figyelt kérdés
Sok hibájuk szokott lenni? Általánosságban strapa bíró kocsik vag mindig van valami baj vele? Minden tapasztalat erdekelne :) pozitiv negatig egyarant
2019. márc. 18. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

van faék egyszerű 1.4 8 szelepes 206, ami olajjal a motorban világ végén még röhögve ketyeg.

Van 607 3 literes V6 HDI ami egy luxusautó, felsővezetőknek, tele minden védelemmel, extrával és sallanggal mint a kategóriában minden így az problémásabb.

Konkrét típus kellene.


A Peugeot a Prince motort leszámítva egy teljesen vállalható autó.


2007-ben ingázós munkáskocsinak egy 206 1.4 hdi sw-t vettem,


8 év alatt olyan 270 ezret tettem bele, a felét minimum városban.

Tankoltam és azt cseréltem ami a gyári periódus kért.

Ja, meg egyszer az önindító megadta magát, de nem csodálltam, volt hogy napi 15x volt indítva.

A kötelezőn kívül ez az egy 28 ezer forintos tétel volt rajta. (Kettőstömegű sem volt rajta)


4. éve egy 308-as 1.6 hdi-t hajtok, szintén munkaautó,

heti 800-1200 km-t teszek vele meg.

Kényelmes, spórolós autó hírében állt.

Nos 1.3 millió általánosságban az autó ára.

Én 700 ezerért vettem meg, turbó és szivattyú hibával.

Miután rendbe raktam tankolom.



Illetve a civil autóm egy Civic 1.8 2010,

a peugeot eddig nálam pozitív általánosságban.

Bár én az ésszerűség nevén vettem mindig autót.

2019. márc. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A peugeot 207 2008-as van a környezetemben amit ajánlanak. De sokan szarolják a peugeotot ezért érdekelne mi miatt állítják be rossznak az emberek.
2019. márc. 18. 11:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Kaki a PSA a renault a régi suzuki kivételével az összes és akkor sorolhatnám így tovább....Szóval úgy ennyit mások véleményéről.

Vannak olyan autók amikkel mindig csak a baj van és van amelyikkel nem (2 ugyan olyan autót össze hasonlítva). Nekem a turbós betegágyam van :D

2019. márc. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eléggé szélsőséges márka, vannak nagyon jó modellek, és nagyon hitványak. Jellemzően a kissebb autóik, a 307/308-asig bezárólag egész jók.
2019. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A japán autókhoz képest sok velük a baj, túl vannak komplikálva, és szeretnek elromlani. Az csak a saját véleményem, hogy még csúnyák is kívül-belül.
2019. márc. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a PSA konszern másik típusából volt használt is új is. Kalap xar. Trélerlakó. A márkaszervizek: Lehúzós hazudozós bagázs.
2019. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk a PSA is olyan mint a VOlkswagen group.


Vannak jók, gyenge konstrukciók és gazdaságosak.

Semmivel sem rosszabb, mint egy német.

(Nem, nem az mpi motoros golf 5 szívóbenzint kell hasonlítani a limitált clio rs trophyval.)

2019. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!