Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Rs50,70es henger 21es...

Aprilia Rs50,70es henger 21es karbi. Nemrég lett felrakva az új henger egy 80as után, mikor megyek a motorral egy idő után mintha kifogyna a benzin a karbiból, leáll, majd pár perc múlva ismét pöccre indul mikor megtelik a karbi, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Ki lett tisztitva minden karbiba, a teljes üzemanyagrendszer de még mindig csinálja a problémát. Alapjáraton nem áll le, de egy kb 500méter után mintha kifogyna a benzin. Mi lehet a baj? Gondolom karbi, de nemtudom elképzelni mi mehetett el rajta.

2019. ápr. 18. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor lehet ki is fogy a karbiból. Azt nézd meg hogy miért akad meg , vagy áll el a benzin.

A karbiról húzd le a csövet és enged egy műanyag kannába.

Ha folyik szépen akkor a karbit kell megnézni.

2019. ápr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én megnézném a tűszelepet is
2019. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor eddig 80cm³ henger volt rajta, és most raktál rá egy 70-es hengert.

Az nekem most nem mond sokat hogy 21-es karbi van rajta, mert nem vagyok nagyon jártas a tèmàban, de a nyolcvanas hengerrel is ez volt rajta?

Ha igen lehet hogy sokat kap és leköpi a gyertyàt.


Azt írtad olyan mintha kifogyna a benzin, de megkellene nézni ilyenkor hogyha megàll hogy van e a karbiban benzin, bàr kétlem, hogy ez a baja.

2019. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mèg annyit, ha most lett lecserèlve a henger, mennyit mentél eddig vele , be lett rendesen járatva?

Ha még bejáratòs és húzod neki akkor meg megszorul, ilyenkor ha hűlt egy kicsit akkor indul is.

2019. ápr. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!