Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 4 folytószelep?

Golf 4 folytószelep?

Figyelt kérdés

Golf 4 1.4 16v 1999évjárat.?????

Elsőnek ugye elkezdett szórakozni hogy ha menetközbe benyomtam a kuplungot akkor néha néha leállt a kocsi, viszont nagyobb gázadás utan helyre ált egy kis időre.

Kerestem bele egy bontottat, beleraktam tisztitás minden megvolt ugyan azt produkálta.Visszavittem kaptam másikat, nos beleraktam, így 20km után nem fulladt le egyszersem, csak annyi hogy üzemhőfokon is az alapjárat 1000-1100 között szórakozik.EZ normális?Mondták hogy be kell még tanulnija?Aksi is levolt véve fél órára.Menni kell még vele és megtanulja?Valakinek volt hasonló, vagy ért hozzá?Vagy máshol keressem a hibát?



2019. ápr. 23. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Igen, máshol keresd. Magadban. Mi a francért kell fojtószelepet bontóban venni? Egy Golf 4-eshez??? Kis utánajárással, kicsit többért, mint a bontott, vehettél volna bele egy újat. Ki tudja, a bontottat hány km-t futott autóból szedték ki? (persze, a bontós esküszik, egy 80ekm-t futott hátulja törött autóból van). Ez, amit csinálsz, kóklerkedés, nem javítás. Próbálkozol, nem jött be.
2019. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenkor újból kell a másik fojtószelep alap és a végállás helyzetét elfogadtatni az autód elektronikájával.Azt hiszem,hogy 2x vagy 3x kell ismételve,csak gyújtáson,nem járó motornál,hogy gyújtás majd padlógáz vissza enged alaphelyzetbe és gyújtás le, majd ismételni elölről.Így memorizálja az új fojtószelep állásokat.
2019. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%

2es te hol álmodtál ilyen baromságot? :D

A végállást magától megtanulja. De ha tutira akarsz menni akkor Vas teszter vagy vcds és nyomsz egy alapbeállítást.

Nem kell fejenállva nyalogatni a tetőkárpitot miközben csirkecsontot tömködsz a kipufogóba. A voodoot hagyd meg a sámánoknak.

2019. ápr. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!