Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tankolás közben elhagytam a...

Tankolás közben elhagytam a tanksapkám. Lehet ebből valami baj, ameddig nem veszek újat?

Figyelt kérdés

Siettem, tankoltam, fizettem, becsuktam az ajtót, ahol tankolni kell és indultam. Eszembejutott, hogy lehet nem raktam vissza. Megnéztem és tényleg nem. De kb egész nap így mentem.


Egy Suzuki Alto-ról lenne szó. Lopni nem tudnak belőle, mert az ajtó előtte zárva, ami belülről nyitható. De ebből lehet bármi probléma holnapig? Akkor tudok venni, vagy ha szerencsém van, akkor ott lesz a sapka a kúton, ha eltették.



2019. máj. 19. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Benzines? Párologni fog belőle pár deci....

Dízeles? Gázolaj nagyon lassan párolog...


(Vagy max beázhat ha kint van mert éppen esik az eső, szóval én leszigszalagoznám a rést a tanksapka körül.)

2019. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Benzines. Kb 3-4 Liter lehet most benne. De ennél nagyobb gond nem történhet, hogy pár deci elpárolog?
2019. máj. 19. 23:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem,ha nem tüzeskedsz a nyílás közvetlen közelében.
2019. máj. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az eső elkezdett esni, remélem nen folyik be. Az a tank ajtaja be van zarva.


Holnap délelőtt tudok utana járni, hogy megvan-e még a kúton.

2019. máj. 20. 00:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer anyám is elhagyta,visszament és amikor kereste a benzinkútas elōvett egy ládát, amiben kb. 30 tanksapka volt, hogy ezeket hagyták itt, keresse ki az övét.
2019. máj. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az hogy beesik-e az eső az autófüggő :)


Vagyis, hogy a tanknyílás az oldalán van-e 90 fokban vagy feljebb bedöntve.


Nekem az öreg mercimen feljebb van bedöntve és nincs semmi gumiszigetelés körben.

Viszont belül van egy lyuk ami egy csőbe vezet ami az alvázon alul kifolyatja a vizet.


Faterom Corsáján már oldalt van és gumis, nincs is vízelvezető lyuk.

2019. máj. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi az értelme annak hogy kiemeled a kérdést?

Kaptál rá választ.

2019. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!