Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha valaki leteszi a jogsit...

Ha valaki leteszi a jogsit autóra az vezethet segédmotort is?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm mondta hogy megváltoztatták a jogszabályt és attól hogy van autó jogsid attól még nem mehetsz segédmotorral
2008. nov. 12. 14:21
 1/4 anonim válasza:
100%
igen.
2008. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnos lehet... bár én amondó vagyok, hogy attól, hogy tudsz autótvezetni, nem biztos, hogy megy a motorozás is.
2008. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem változtatnak semmilyen jogszabályt.Az igaz hogy lehet 50-es motorokat is hajtani autos jogsival
2008. nov. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sőt! Nem csak motort, de traktort is vezethetsz könnyű pótkocsival (egytengelyes), bizonyos súlyhatáron belül.

Állati erővel vontatott járművet is, pl lovaskocsit.


De ez nem jelenti azt, hogy tudod is ezeket vezetni, uralni, ez csak lehetséges opció, én személy szerint bevezetném, hogy lovaskocsitól kezdve kerékpáron át a buszokig minden közlekedési eszközre külön vizsga kelljen, külön a kategóriára érvényes tananyaggal és vizsgával.

2008. dec. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!