Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi okozhatja a kattogást...

Mi okozhatja a kattogást fékezéskor?

Figyelt kérdés

Szóval megpróbálom elmagyarázni de elég nehéz.

Most lett féktárcsa, fékbetét cserélve. zsírúj. mentem vele kb 100km-et aztán elkezdte csinálni.

Amikor lassú sebességnél fékezek (lényeges mert ha gyorsról fékezek akkor nem) akkor ilyen kattogó, recsegő féle hangot ad ki a balelső féknél. Ütemesen mintha beleérne valami.


Elvittem szerelőhöz, leszedte kompletten az egészet megtakarította, majd visszarakta. Így nemcsinálta egy ideig, majd felmentem pestre (130km) és arra lettem figyelmes hogy megint elkezdte.

(Fontos részlet lehet, hogy mikor elindulok egyből nem csinálja csak egy olyan 10-15 perc után)


Mi okozhatja ezt?

A szerelő sem tudta megmondani.

Vagy kihez, mihez vigyem?


2019. júl. 13. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Hátha a szerelő szét szedve nem lát semmit, akkor innen mégis mit vársz látatlanba.

Meg emelve kell forgatni a kereket hátha mutat valamit.

2019. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igazából csodát... Vagy tapasztalatot hátha valakinek ugyanez volt.


Megvolt emelve, megvolt forgatva.

:\

2019. júl. 13. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!