Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a VW Passato...

Mi a véleményetek a VW Passatokrol?

Figyelt kérdés

Kimondottan a b6-OS ról.

Benzines , manuális váltóval.

Megbízható? Úgy 1-1,5 milio körül.



2019. júl. 19. 17:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2019. júl. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Már láttam! :)

Én nem akarok "madár lenni"!!!

2019. júl. 20. 21:03
 13/17 anonim ***** válasza:

Úgy érti, hogy ez egy felső/felsőközépkategóriás autó ami újkorában 8-10-12M Ft-ba került ezért, hiába korosodó típus (amiből ráadásul relatíve ritka a benzines) drága az alkatrész, drága fenntartani, ráadásul a kínálat legalját céloztad be. Tegyük fel találsz egyet 1,5M-ért és még át is tudod íratni (nekem amúgy a 2.0 TDI-re volt az átírás 96k és az első éves biztosítás 55k, az első nagyszerviz még kb. 150k és Neked már erre sincs pénzed, de tegyük fel még ez megvan), aztán fél év múlva komolyabban hozzá kell nyúlni az autóhoz (ez mindig benne van egy használtautónál). Lesz félmilliód rá, hogy rendbe tedd?


Ha másfélmillió a kereted autóra akkor nincs pénzed B6-os Passatra. A tényleg jók (úgy értem amit ha elviszel egy alapos átvizsgálásra akkor nem derül ki, hogy több sebből vérzik a sztorija) még mindig két-két és félmillió forint körül mozognak még dízelből is. Ha meg nagy benzinesre vágysz (R36) nyugodtan duplázd meg ezt az összeget.

2019. júl. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Erről szó sincs, hogy nekem nincs pénzem a javitasra meg a szervizre. Dolgozom, keresek..

Tehát...

Inkább b5 és dízel?

2019. júl. 21. 07:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Én maradnék az octaviánál a helyedben.Hasonlóan tágas,ugyanaz a technika csak más márkajelzéssel.Cserébe viszont ebben az ársávban sokkal nagyobb a választék octaviából,mint passatból,magyarul nagyobb az esélye hogy normálisat találsz.
2019. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Linkelj akkor egyet a használtautó.hurol!!

Mert nincs 1 normális sem.

2019. júl. 24. 16:50
 17/17 anonim ***** válasza:
1.9 Tádé a világból kimegy Vin Diesellel, érzésre 300+ LE
2022. jan. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!