Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Próba jogosítvánnyal 2019....

Próba jogosítvánnyal 2019. ben lehet külföldre menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Előre bocsánatot kérek hogy egy magyar oldalra Szerbiai témájú kérdést teszek fel, csak reménykedem hogy esetleg valaki tudja e a kérdésemre a választ. Szóval nem rég vizsgáztam le Kocsira és a múltban (1 éve) még az a törvény volt szerbiában hogy akinek próba jogosítványa van az nem hajthat külföldre. Viszont most változtak a Szabályok és 21 éves koromig (azaz 3 évig) próba jogosítványom van. Betöltöttem már a 18.ik életévemet ezzel nincs probléma. Csak nem értem h9gy akkor én nem tudok magam kilépni 3 évig Szerbiából kocsival vagy ezt törölték, mert mindenki mást mond :/

2019. nov. 12. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
54%

Ha tudsz szerbül, akkor olvasd el a hatályos jogszabályokat, az a biztos.


Mivel én nem tudok szerbül, ezért ennél többet sajnos nem tudok segíteni.

2019. nov. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát csak a szüleim tudnak, majd megkérem őket. Köszi a válaszod :D ment a zöld kéz
2019. nov. 12. 23:35
 3/3 anonim válasza:
2019. nov. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!