Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mire számithatok és mit kell...

Mire számithatok és mit kell tennem üzembetartóival?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném leszögezni, hogy első automat "adtam" el szóval hülye vagyok, nem értek hozzá, ezért fordulok ide, nálam okosabbokhoz ez ügyben. Eladtam üzembetartóivel egy autót egy kéttes embernek ami ki volt vonatva a forgalomból, hogy majd ha lesz pénze le adás vételizük. Most az üzembetartói papírt szeretném bevini a kormányablakhoz, mire számithatok ha nem kötött feltételezhetően rá biztosítás (mert ugye ezért volt kivonatva, hogy ne keljen fizetni) milyen okmányokat kell bevinem? Mególdható-e nélküle? Csak mert ez a személy már engedményt akart beszámitás ezt-azt(legtöbben úgyis tudjátok kik csinálják ezt) mert szerinte nem ér annyit amennyit adott érte én meg elküldtem a...Szóval tudom kéttes a ügy de nem értek hozzá, a hozzáértők mit tennének mit kell teniük?


2020. máj. 21. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát öcsém, szépen beletenyereltél.

Írhatnék okosságokat, de ezt buktad.

Egyébként hiába mész az okmányirodába, nem adtad el az autót. Az Üzembentartói másról szól.

2020. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kérlek, írj ilyen "okoságokat" ebből is lehet tanulni.

A kérdés inkább azt fogalamaza meg, hogy áttudom-e adni a üzembetartói jogot, ha nincs a gépjárműn biztositás?

2020. máj. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!