Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mekkorának kéne lenni a...

Mekkorának kéne lenni a kötelező felelősség biztosításnak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok első autóm és harmadikat fizetném be de ez is 60 feletti csekk és ez normális? Balesetem még nem volt nem értem miért ennyi.

2020. júl. 8. 21:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
milyen kocsi? 10 éve van jogsim, 8 éve kocsim és balesetmentes vezetésem... 2005ös honda jazzem van ami nem nagy autó. 60ezer az éves biztosításom.
2020. júl. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 D. Brasco ***** válasza:
40%

Mi olyan meglepő a 60ezres csekkben?!?Vagy annak idején nem tudtad mennyi az éves összeg??Mert azt erősen kétlem!

Egyebkent mivel a kgfb nem egységáras kalkulátorokkal lehet kiszamolni mennyi az annyi...mint pl a netrisk

2020. júl. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hát 1.2es punto 20 éves 4 eve van jogsim és bárkit kérdezek azt mondja hogy sok
2020. júl. 9. 07:32
 4/12 anonim ***** válasza:
netrisk.hu
2020. júl. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyébként ha éves díj a 60.000 Ft, akkor az még reális is lehet.

Mióta van autód, milyen a bónusz-malusz besorolásod, évfordulókor mit írtak a levélben?

2020. júl. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hopp azt most néztem hogy az allianznál van.

Az első biztosításom nekem is ott volt valami 250ezerért :D az autókereskedő köttette velem én meg akkor még naivan belementem.

Válts valamire évfordulókor ha ez nem éves díj (bár az allianznál kétlem) ha viszont éves akkor elfogadható.

Köbe/posta/generali...

2020. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
60 ezer 1 évre minden csak nem drága. Amúgy érdemes évente újrakötögetni aki fillérb...ó és évi párezer forintot akar spórolgatni.
2020. júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Harmadik éves biztosítás fizeted be.

Két évente mész fel egy bónusz fokozatot, szóval B1-ben lehetsz, ez nem sok kedvezmény.


Az életkorod és a lakheyed számít a leginkább, azok tudják nagyon módosítani a díjakat.


60ezret fizetsz 23 évesen, tuti hogy nem Budapest. Ott 100ezer körül indulnál.


Ahogy már írták, kalkulálj online, nem kerül semmibe. Nagy eltérések lehetnek biztosítók között is.

2020. júl. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#7: nem fillérekről van szó hanem 10ezrekről. Az megér 3 kattintást a netrisken...
2020. júl. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utána jártam sok az a 60.Aki azt irta hogy ez a normális az nyigodtan fizesse.
2020. júl. 10. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!