Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha valamilyen okból kifolyólag...

Ha valamilyen okból kifolyólag eltűnik egy ember, akkor mi lesz a sorsa a kocsiját körülvevő ügyeknek?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy pl. biztosítás, adó az autóra. Hatalmas tartozása fog felgyülemleni az évek alatt? És mi van abban az esetben, ha az autójával együtt tűnik el? - már ha ez változtat egyáltalán valamin.

Például valakit elrabolnak, valami módon visszakeveredik a társadalomba, nem elég miken ment keresztül, konkrétan csődbe megy, mert nem jelentette ki a kocsit :D.



2021. jan. 25. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Vannak azok az autók, amik sok sok éve állnak mozdulatlanul a városokban, vagy akárhol közterületen. Na ezek ilyen sztorik.
2021. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%

Fizikailag nem nagyon érdekli a végrehajtókat, uzsorásokat a helyzet, már csak azt fogod tapasztalni, amikor kopognak a rendőrök a saját tulajdonú házad ajtaján, mert kilakoltatnak.

Vagy mész a forgalomban egy problémamentes autóval, és lekapcsol a rendőr, mert kivonták a forgalomból tartozás miatt.

Tökmindegy kinek, mivel tartozol, először foglalják az autóid, házad, stb, amid papíron van.

És akár 8 év múlva is, arra gondosan ügyelnek, el ne évüljön az eset.

Sőt, még akkor is megtalálnak, ha jogilag már nincs igazuk.

Próbálkoznak, te meg megijedsz.

Ifjonc koromban én is azt hittem, ha elbújok, és befogom a szemem, akkor nem lát senki.

2021. jan. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem félreértitek... Nem lehet hogy arra gondolt a kérdező hogy, ha esetleg elrabolnak valakit, majd annak sikerül pár év múlva megszöknie, akkor mintha így még nem lenne elég baja, mellé hatalmas tartozása lesz?
2021. jan. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondol, ha pl. Meghalsz, mi lesz a kocsid sorsa /ha elrabolnak evekre akkor mi lesz vele, de szerintem ha nem fizeted postat kuldenek neked, csak hozzatartozot keresik meg
2021. jan. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Igen #3, erre gondoltam. Persze a kérdés csak elméleti, de szerintem nagyon elgondolkodtató, hogy mi lesz majd ezeknek a hivatalos ügyeknek a sorsa... Ha nem nyilvánítják az embert halottnak, csupán eltűntnek, vajon ilyenkor automatikusan megszűnnek ezek a dolgok a kocsi körül, vagy csak azért is, hogy bevételt hozzon, tovább tolják?...
2021. jan. 26. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rendőrségre kerül az ügy, mert eltűnt akkor intézkednek ezek felől. Ha nem, mert önmagától lépett le és jön vissza később és a rokonok sem intézkednek, akkor évi átlagos autónál olyan 300-400 ezer Ft-nyi hátralék ami ilyenkor a nyakába szakad.
2021. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!