Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Műszaki vizsgán elég ha a...

Műszaki vizsgán elég ha a biztosítási díj befizetéséről kapott emailt kinyomtatom?

Figyelt kérdés

a biztosítóm nem küldött(eddig) semmilyen igazolást hogy befizettem a díjat pedig már jan 8. án megtörtént online

az ügyfélportáljuk szerint élő szerződésem van tehát sikeres volt viszont összvissz egy "befizetés sikeres" emailt kaptam amin semmi szerződésszám semmi név nincs, kedden pedig vizsgázik az autó

ez elég lehet a meglévő szerződés mellé vagy gáz lesz?


2021. febr. 7. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell semmi ilyen.
2021. febr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Már 2013. óta nem kell papíros igazolás.


┌─ A közlekedési igazgatási eljárásokban és a̲ ̲g̲é̲p̲j̲á̲r̲m̲ű̲ ̲i̲d̲ő̲s̲z̲a̲k̲o̲s̲ ̲v̲i̲z̲s̲g̲á̲l̲a̲t̲a̲ ̲s̲o̲r̲á̲n̲, továbbá a közúti forgalomban résztvevő jármű ellenőrzésekor a̲ ̲b̲i̲z̲t̲o̲s̲í̲t̲á̲s̲i̲ ̲f̲e̲d̲e̲z̲e̲t̲ ̲f̲e̲n̲n̲á̲l̲l̲á̲s̲á̲t̲ ̲a̲z̲ ̲e̲l̲l̲e̲n̲ő̲r̲z̲é̲s̲r̲e̲ ̲j̲o̲g̲o̲s̲u̲l̲t̲ ̲h̲a̲t̲ó̲s̲á̲g̲ ̲e̲l̲e̲k̲t̲r̲o̲n̲i̲k̲u̲s̲ ̲ú̲t̲o̲n̲,̲ ̲k̲ö̲z̲v̲e̲t̲l̲e̲n̲ ̲l̲e̲k̲é̲r̲d̲e̲z̲é̲s̲s̲e̲l̲,̲ ̲a̲ ̲k̲ö̲t̲v̲é̲n̲y̲n̲y̲i̲l̲v̲á̲n̲t̲a̲r̲t̲ó̲ ̲s̲z̲e̲r̲v̲v̲e̲l̲ ̲s̲z̲á̲m̲í̲t̲ó̲g̲é̲p̲e̲s̲ ̲k̲o̲m̲m̲u̲n̲i̲k̲á̲c̲i̲ó̲s̲ ̲k̲a̲p̲c̲s̲o̲l̲a̲t̲ ̲s̲e̲g̲í̲t̲s̲é̲g̲é̲v̲e̲l̲ ̲e̲l̲l̲e̲n̲ő̲r̲z̲i̲. ─┘

↑ 2009. évi LXII. törvény a kötelező gépjármű-felelősségbiztosításról 45. § (1)

2021. febr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2021. febr. 8. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ehhez képest tavaly az egyik autónkat nem akarták átengedni, amíg be nem vittük a papír alapú igazolást... Abszurdisztán...
2021. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es: én két éve jártam így. Vizsgahely válogatja gondolom.
2021. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!