Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha Romániában nem fizettem...

Ha Romániában nem fizettem útdíjat, utólag megbüntethetnek?

Figyelt kérdés
3-szor voltam Romániában, anélkül hogy tudtam volna a Rovineta "közúthasználati díj" létezéséről. Nem állítottak meg sehol, azt sem tudtam hogy ilyen van. Utólag már nem büntethetnek meg érte ugye? Hol kell egyáltalán venni?

2022. máj. 2. 03:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkutakon, postahivatalokban lehet kivaltani, 1het,honap, felev,evre, es igen meg kaphatsz buntetest. Nem allitanak meg, lehet fix kamera vett be es az tobb honapba telhet, amig feldolgozzak, de attol meg ervenyes....
2022. máj. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt olvastam 4500 lei is lehet a bírság, az meg nem esne jól. Főleg nem ha 3 büntetést kapnék
2022. máj. 2. 23:02
 3/3 Ksksjdf válasza:
18%
Románia meseország, ami ott történik, ott is marad
2022. máj. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!