Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Valaki jártas autóbehozatallal...

Valaki jártas autóbehozatallal kapcsolatban Lettország, Litvánia és környékéről?

Figyelt kérdés
Találtam egy Lexus IS250-et egy lett weboldalon, ami igazán megtetszett. Nem hiszem hogy “túl szép, hogy igaz legyen” kategória mert nem igazán tud többet a többihez képest, viszont jobban tetszik. Gondolkozom rajta hogy esetleg megpróbálnám majd behozni, de teljesen vakon vagyok az ilyen országokból való importtal kapcsolatban és a neten sem találtam túl sok infót. Valakinek van esetleg tapasztalata ilyen területen? Előre is köszönöm!

2023. máj. 15. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyi nyűg van ezzel, hogy én nagyon nem ajánlom. Ha nagyon érdekel én privátban leírom neked, hogy minek kell utánanézned, kit érdemes felkeresned. Írj ha érdekel.
2023. máj. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!