Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Papír/rendszám nélküli autóval...

Papír/rendszám nélküli autóval közlekedésért mekkora bírság járhat?

Figyelt kérdés

Pontok járnak érte?

Ha pl veszek egy autót játszósnak, és mondjuk van rajta rendszám de ki van vonva, nincs rajta biztosítás/müszaki és nincs átírva mekkora bírság járhat érte? És ha rendszám sincs rajta egyáltalán, meg semmi papírja nincs úgy mennyi? Vagy pl külföldi rendszám van rajta de nincs semmi papírja és azt mondom, hogy otthon hagytam akkor mi van?



jan. 21. 01:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nem a városba akartam vele kozlekedni. A varos szelen lakok ahol amugysincs nagyon forgalom, csak onnan kijarni a mezore b4szatni es annyi. A mumajer duma nem kell, ezerszer tobbet vezetek mint a jelenlevok nagyresze. A fel eletem a kormany mogott toltom es nem hiszem, hogy a varos szeletol az erdoig balesetet fogok okozni, ha eddig tobb szazezer km-t vezettem barmiele baleset nelkul.
jan. 21. 08:22
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván, ezt jól alá is támasztja gyakorlatilag minden releváns ismereted hiánya a témában.
jan. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
ebbő börtön lesz more
jan. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"A fel eletem a kormany mogott toltom"

A másik felét meg a rácsok mögött ugye. Ismerjük a fajtádat, nem kell bemutatkoznod.

jan. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"A mumajer duma nem kell, ezerszer tobbet vezetek mint a jelenlevok nagyresze"


Azt te csak gondolod... nálam biztos nem vezetsz többet, rendszeresen járok Nemetország-Magyarország-Szlovákia háromszögben. Nap mint nap látok ilyen nagykepű gyökereket. Te meg nagyzolsz itt a kis falusi mezei útjaiddal a vilag vegén mari néni háza mellett, persze neked véredben van a vezetés. Megnézném 180-200nál hogy fogod meg az autót, ha kivagnak eled a német autópályán... A faluban lehet te vagy a májer, de amúgy egy kis pöcs vagy a világtérképen.

jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Rácsok mögött? Én nem abból a társadalmi rétegből való vagyok, akiket primitív f4szságokért elítélnek. Csak érdekelt, hogy mekkora büntetési tétel várható egy ilyenért. A balesetes meg egyéb szánalmas duma pedig csak a ti szegénységi bizonyítványotok. Elég szomorú, ha ti úgy ültök autóba, hogy buszonülőket fogtok kiirtani. Számomra ez nincs tervben, ahogy egyéb más baleset okozása is kizárható lenne az említett autóval közúton. Legrosszabb esetbe felcsavarodnék egy fára valahol az erdőbe, ahhoz meg senkinek semmi köze. De irreleváns baromságok hangoztatása, meg balesetet okozol leperelik a gatyád, kiirtassz egy családot, elgázolsz mindenkit jellegü hozzászólások teljesen feleslegesek.
jan. 21. 10:03
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

"Legrosszabb esetbe felcsavarodnék egy fára valahol az erdőbe"

Nem nem nem. Ez a legjobb eset lenne.

jan. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Minden héten szerepel egy ilyen okostojás a híradóban.
jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Zárjátok be magatokat a házba, és dobjátok el a kulcsot ha ennyire paranoiásak vagytok. Csak rám ne vetítsétek ki, mert szekunder szégyenérzetem van tőletek. A jókívánságot köszönöm, miszerint legjobb lenne fára csavarodnom. Én is téged.
jan. 21. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!