Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A kötelező gépjármű felelősség...

A kötelező gépjármű felelősségbiztosításról kell nálam lennie valami papírnak ha megállít a rendőr, vagy elég ha online meg tudom mutatni az érvényes biztosítást?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 10:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#10 Oké... És? Valami értelme is lesz mindennek, amit mondasz, vagy csak jöttél játszani a hülyét aki MÉG MINDIG nem tud olvasni?
ápr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
"Mellesleg pár hónapja megállítottak, nem kértek semmilyen fényképes igazolást" - figyu, te vagy az, aki ezt írta? Te vagy az, aki szerint ha tőle egyszer semmit nem kértek, akkor biztos soha nem is kell semmi? Pont ne te ugassál, kérlek, amikor nem ismersz semmilyen jogszabályt, csak életedben egyszer véletlenül megállított egyetlen rendőr, aki éppen nem tudta, mit kéne csinálnia. Ettől még nem lesz igazad, és rohadtul nem lesz jogod másokat, nálad okosabbakat hülyének nézni.
ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na látod, mondtam én, hogy nem tudsz olvasni, ha egy ártatlan történet megosztását te így értelmezted. 😂 Szánalmas.
ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

“ különben bárkinek mondhatod magad, akinek van jogsija.”

Megteheted. A rendőr beüti a zsebében levő telefonba, majd szépen pofán röhög téged.


Hozzáférnek a személy, lakcím, vezetői engedély nyilvántartáshoz.


Bármit diktálsz be, ő szépen beírja és a telefonon mindent lát, mintha az okmány a kezében lenne. Ide értve a fényképet is, ami szerepel az okmányon.

ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!