Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Meg lehet lakcím nélkül...

Meg lehet lakcím nélkül oldani egy németországi autóvásárlást?

Figyelt kérdés
Németországban élek és megtetszett egy autó, de egy cég biztosít nekem lakást akik nem engedik, hogy a lakásra autót írassak és még nem tudok saját lakásra íratni (de hamarosan az is eljön)Van bármi mód rá, hogy ideiglenesen ez megoldható legyen?

ápr. 23. 22:16
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%
Nem értem miköze hozzá a cégnek. Nem jelzálogot veszel fel csak a forgalmiba kerül be az a cím de mindenhez azt kell leadnod hiszen oda postáznak majd mindent. Én is még céges lakásban laktam mikor vettem az autót meg több kollégám is vett autót céges lakásban lakva.
ápr. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es: hátha nincs oda bejelentve akkor sok:D amúgy ja, normal cég ebből nem csinál problémát, nem a cégre iratod az autót. vagy még az lehet, hogy sokan vettek ott autót, elköltöztek, a címet meg baxtak átjelenteni, a sok level meg odament.
ápr. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
melyik cég ez amúgy?
ápr. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Az autòt nem íratod lakásra

2. Németországban eléggé szigorú lakcímre bejelentési kötelezettség van

3. Megvenni meg tudod lakcím nélkül, de német rendszámot nem fogsz rá kapni

ápr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
az egy dolog, hogy szigorú lakcímbejelentési kötelezettség van...attól még ezek sem finganak ibolya illatút...
ápr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!