Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol a legolcsobb a kocsimra a...

Hol a legolcsobb a kocsimra a kőtelező biztositás? Most a Genertel-nél vagyok!

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A biztosítási díjakat a biztosítók rengeteg paraméter alapján számítják, szerepelnek benne az autód adatai, a te adataid, a kártörténeted és még rengeteg egyéb adat. Ezért nem lehet ennyiből megmondani. Viszont van az interneten számtalan biztosítási portál, díjkalkulátor, ott meg tudod nézni.
2010. nov. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
www.netrisk.hu azon belül dijszámitás ott kitöltöd a kérdőivet és már ki is dobja hogy hol a legolcsóbb.
2010. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én is a genertelél voltam átmentem az alianzhoz ez most a legolcsóbb
2010. nov. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én robogóra kötöttem az Allianznál, a várt 2500 helyett 4000 valamennyi lett, oké, belefér, év végén az új kalkulátoruk alapján kijött, hogy 7200, mert most épp ezt kalkulálták ki. Biztosítót váltani már nem lehet. Tettem panaszt. Aztán írtam nekik "ellenére a kitűnő ajánlatuknak, már nem tudok élni vele, a motoromat sürgősen el kellett adnom a barátnőmnek", átirattam a nevére, mert itt nincs átiratási költség, aztán bementem a K&H biztosítóhoz, és kötöttem 2500 Ft-ért biztosítást. Most is náluk van. Ha időközben felemelik, majd átiratom újra az én nevemre.
2010. nov. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és megyek egy másik biztosítóhoz. Ezt autóval nehéz eljátszani, de minden év végén nézni kell, hogy melyik a legkedvezőbb, mert összevissza módosítják az árakat.
2010. nov. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!