Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autot szeretnék venni de nem...

Autot szeretnék venni de nem tudom mi a külömbség ha egy auto nem rendelkezik papirokkal vagy osztrák papirokkal van?

Figyelt kérdés
mi kell ahhoz hogy Magyarországon használhassam és árak érdekelnének mennyibe van nekem minden?
2011. jan. 2. 23:40
 1/5 anonim ***** válasza:
az amelyiknek nics papírja vagy osztrák papíros neked sok pénzbe fog kerülni. ahoz hogy ithon használhasd kb annyi pénz kell amennyi egy osztrák és magyar papírokal rendelkező azonos tipusú autók ára közötti különbség ergó plussz macera és szívás
2011. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha egy auto nem rendelkezik papirokkal azt azt jelenti hogy vagy elhagyták, vagy nem akarják odaadni(ennek rengeteg oka lehet), STB . Ha meg külföldi papiros egy auto (jelen esetben osztrák) akkor ha behozod akkor regadó, KPM vizsga,nagyjából ennyi és már forgalomba is helyezheted itt Mo-n, de nem javaslom az ilyen autokat, inkább vegyél egy magyar papirost azzal remélhetőleg nem lesz gondod! SOK sikert!
2011. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszöneöm az eddig választ de még nem kaptam arra válasz hogy menyiba kerül minden golf 3 mast néztem ésmenyibe kerül kpm meg a többi ugy hogy használhassam ft?
2011. jan. 3. 11:26
 4/5 anonim ***** válasza:
2 éve vittem egy suzukit KPM vizsgára ceglédre akkor volt 9000ft most nemtudom mennyibe kerülhet a regadót meg érdeklődd meg (de az olyan 100-200e lehet,de nem akarok hülyeséget mondani), az uj forgalmi,törzskönyv együtt aszem 12000ft, meg a nevedre iratás is plusz pénz, teáh elég sokba kerül és az utánajárás, akkor nem is biztos hogy van olyan állapotban (bár ezt neked kell tudni) hogy rögtön átmenjen a KPM vizsgán esetleg még ha kell vmi alkatrész az is pénz, javaslom hogy jol gondold át! és sok sikert hozzá
2011. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

írd be google-ba, hogy: regadó kalkulátor :)

mellesleg csak az időt pazarlod az egésszel :)

2011. febr. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!