Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha kivonták az autómat a...

Ha kivonták az autómat a forgalomból akkor miért kell tovább fizetni az adót?

Figyelt kérdés

Eladtam az autómat részletre de nem fizették a törlesztést a banknak így kivonatta a bank az autót a forgalomból.Ez már több mint másfél éve történt és most meg az önkormányzat zaklat a gépjárműadóval.

Mit tehetek?


2011. aug. 18. 00:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, amikor mi kivonattuk az autónkat, vinni kellett az igazolást az önkormányzathoz, így szereztek a dologról tudomást.
2011. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos semmivel nem tudok igazolni semmit mert én külföldön élek a adásvételi pedig nem nagyon tudom merre van.

Ilyenkor szerintetek hogy lehet kivonatni a forgalomból még egyszer?

2011. aug. 18. 01:14
 3/6 anonim válasza:
Nem lehet "még egyszer" kivonatni ha már ki van vonva!Ha csak le nem adod az autót megsemmisítésre!Igazolni kell hogy eladtad bár sokra nem mész vele adás-vételi nélkül,pláne hogy nem lett átiratva,mivel papíron te vagy a tulajdonos!Vagy benyeled és fizeted életed végéig,vagy megkeresed a szerződésed!
2011. aug. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
okmány irodából kell kérni igazolást azzal tudod töröltetni.!
2011. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor csak ideiglenesen lett kivonva a forgalomból
2011. aug. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha az autó ki van vonva forgalomból, nem vagy kötelezve bármiféle adó kifizetésére. A kivonás a biztosítéka annak, hogy nem használod az autót. Nem kell fizetned, valahogy azt próbáld bizonyítani, hogy x időpontban kivonták.
2013. jan. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!