Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autó átírás mi a menete?...

Autó átírás mi a menete? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

sziasztok!

Tegnap vettem egy autót kereskedőnél.Csak adásvételit,és a forgalmiját kaptam meg.Törzskönyvet nem kaptam,mert passzív állapotban van,úgy kell majd kérnem.


2012. febr. 19. 18:17
 1/5 anonim válasza:

Törzskönyv elengedhetetlen az átíráshoz. Anélkül nem tudod átírni.


Egyébként meg:

1. Csináltatsz valahol egy eredetvizsgát

2. Kötsz kötelezőbiztosítást

3. Bemész az okmányirodába, viszed magaddal a forgalmit, törzskönyvet, adásvételit, a papírt amit kaptál eredetvizsgán, és amit a biztosítónál kaptál.

4. Kész vagy.

2012. febr. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tanulnak az emberek semmit. Pedig mindenhol elmondják, hogy papírok nélkül nem veszünk autót. Remélem legalább a forgalmiban lévő adatokat egyeztetted a kocsi alapján.

Törzskönyv nélkül nem írják át, 2 hét csúszás.

2012. febr. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kereskedőnél nincs törzskönyv,mint már írtam a kérdésben passzív törzskönyves.Ami annyit jelent,hogy a törzskönyv az okmány irodán van,ott kell kikérni,megnézik melyik cégre van írva a nyilván tartásban.
2012. febr. 21. 21:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor mi a probléma? [link]
2012. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a linket !!!!Ment a pont !
2012. febr. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!