Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyibe kerülne repülőjegy...

Mennyibe kerülne repülőjegy vízummal együtt Japániába?

Figyelt kérdés
Nagyon el szeretnék menni Japániába de nemtudom mennyi a repülőjegy valaki leírná?
2012. febr. 24. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Japánia? Nem inkább Japán? xD
2012. febr. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Japánia... eszem megáll :) Nekem is van, hogy néha nem jut eszembe egy ország neve rendesen, és mindenáron "ia"-t akarok a végére tenni, vagy elvenni onnan, na de akkor érzem, hogy valami nem stimmel, és vagy beugrik, vagy rákeresek... na de így kiírni egy kérdést... :)

Mindenesetre ha eljutottál oda, szólj, én is mennék. Valószínűleg nincs köze a Földhöz, és talán jobb élet vár ott :)

2012. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pukisztánia :D
2012. febr. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
És ha csak viccelt? :) Ja, de engem is oltsatok le mert és-sel nem kezdünk mondatot! Tőletek áll meg az ész!
2012. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De, kezdünk mondatot éssel, ez is olyan, mint a "hogy elé mindig teszünk vesszőt". Ez nem igaz, nem kell minden esetben, és helyzettől függően lehet kötőszavakkal mondatot kezdeni. Csak azért, mert ha már oltatni akarod magad, akkor az okkal történjen :)
2012. febr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

[link]

Nézd meg! itt megtalálod!

2012. márc. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 2 kilóért láttam a Neckermannál a repjegyet, a vízum árát a nagykövetség oldalán elvileg megtalálod.
2012. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hé! Én szoktam úgy mondani hogy Japánia XD
2020. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!