Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Azzal a papírral, amit az...

Azzal a papírral, amit az okmány irodában kaptam, a jogosítvány készítés során, lehet vezetni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Még mindig nem lehet. Azt hiszem, nem is szerepel rajta, hogy bármit is vezethetnél vele, olvasd el.
2012. nov. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, de ezt a néhány hetet már nem olyan nehéz kivárni
2012. nov. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert még nem vagy benne a rendszerbe ,megállít a rendőr lekéri az adatokat az fog megjelenni ,hogy nincs jogsid . úgyhogy amíg nincs meg a kártya addig nem lehet vezetni .
2012. nov. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. nov. 12. 22:18
 5/8 maszat úr válasza:
Épp ma voltam új jogsit csináltatni,kategória bővítés motorkerékpárra,és azt mondták,még nem mehetek motorkerékpárral!Sajnos nem vezethetünk!
2012. nov. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, őszintén: komolyan nem láttad azt a csomó a gyk által a kérdésed kiírása előtt feldobott kérdést, ami szinte szóról-szóra ugynaz, mint a tiéd?
2012. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Mamuzsity Laura válasza:
Ma kérdezte meg a rendőrt édesapám. Lehet a papírral vezetni úgy hogy olyan ül melletted akinek mar van jogsija!!!
2015. márc. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Üdv. Én robogós vagyok(első jogsi) és én is kaptam ilyen lapot. Elmentem a rendőrkapitányságra és ott azt mondták,hogy lehet vele vezetni!
2015. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!