Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Átlagosan mennyi idő alatt...

Átlagosan mennyi idő alatt küldik ki postán a jogosítványt? (Debrecen)

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanokat kérdeznék akik Debreceniek és a debreceni okmányirodában csináltatták!
2013. máj. 6. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:

egy örökkévalóság mire kiér,

azt hiszi az ember,hogy nem tudja kivárni,

minden nap olyan hosszú,mint máskor 3,

az nem igaz,hogy minek szuttyognak vele,mikor én már annyira vezetnék,

talán bekéne mennem,mert biztos elfelejtettek,

stb ,stb,

-azt ha végre megvan,(mert mindig megvan)akkor már ott ro.adjon meg az okmiroda ahol van !

2013. máj. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Üdv!


Most az országos rendszer már lassan 1 hónapja áll, emiatt megnövekedett az adatfeldolgozási idő. Kb. 20-35 nap mire megérkezik. Az enyém 26 nap alatt ért ide szintén Debrecenbe. Egy ismerősnek, akivel együtt vizsgáztunk buszból 33 nap volt, tehát túlment a 30 napos határidőn, hívta is az okmányirodát, de nem tudtak mondani semmi hasznosat, csak annyit, hogy várjon türelemmel.

2013. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm is Debrecenbe csináltatta és neki 25 nap volt kb mire kiküldték.
2013. máj. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De épphogy kiírtam ezt a kérdést rá fél órára már csöngetett is a postás és meghozta a jogsit! :DD Így nekem pont 10 nap alatt jött meg! Csodálatos nap ez:D
2013. máj. 6. 11:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 4 nap volt mindennel együtt. Pénteken bementem az okmányirodába szerdán hozta a postás. Nem Debrecen de Debrecenhez közeli település. Most nagyon pörögnek.
2013. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Neked hogy küldték? Csak a rózsaszín műanyag kártya? Mert én csak azt kaptam meg pedig mindenkinek kék papírtokkal küldik. Erre gondolok

[link]

Én ilyet nem kaptam.

2013. máj. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem Baranyában 28 napba került. Aztán még egy hét, amíg Németországban kézhez kaptam.Addig jogsi nélkül furikáztam. Ugyanis az ideiglenest idekint nem fogadják el.
2013. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!