Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eladtam egy autót és meghatalm...

Eladtam egy autót és meghatalmazott vette meg. Lemondhatom-e a nevemről? Többi lent.

Figyelt kérdés

Eladtam egy autót és a vásárló hozott egy meghatalmazást miszerint a nővére meghatalmazza hogy aláírhassa az adásvételit stb.Megírtuk az adásvételit 2 tanúval.

Elfelejtettem lefénymásolni a meghatalmazást amit hozott magával tehát így nincs nálam csak az adásvételi.

Kérdésem az lenne hogy ha bemegyek az okmányirodába az adásvételit elfogadják-e,tehát lemondhatom-e az autót a nevemről?Mert az tudom hogy neki kell meghatalmazás hogy átírassa az autót.De azt nem hogy nekem kell-e.



2013. aug. 9. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A meghatalmazást oda kellett volna adnia neked. Az eredetit!!!

Próbáld meg felhívni telefonon a vásárlót, hogy vigye el, vagy küldje el a meghatalmazást.

2013. aug. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!