Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Milyen minta papírt kell...

Milyen minta papírt kell letöltsek vagy hogy írjam meg (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Elütött egy autó és most nem lényeges, hogy milyen sérülések lettek, csak aki elgázolt felajánlott egy összeget függetlenül hogy a rendőrség kit hoz ki felelősnek. Mikor kihallgattak a rendőr azt mondta nyugodtan fogadjuk el a pénzt csak biztonság kedvéért csináljunk egy papírt ami arról szól, hogy nem kérheti vissza és/vagy nem csinálhat már vele semmit független az ügy végétől.

Tudtok e nekem ilyen mintát ajánlani vagy aki jártasabb a papírmunkában írni talán egy ilyet,

Aki tud segíteni annak hálásan köszönöm.



2014. okt. 5. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Pont feleslege szerintem papírt írni. Mi van, ha visszakéri a pénzt? Azt is letagadhatod papír nélkül, hogy akár egy forintot is adott volna.

Csak benned is legyen annyi becsület, hogy ha bíróságon megállapítanak valami kártérítést, akkor azt nem fogadod már el - akkor sem, ha több, mint amit előzőleg kaptál.

Sőt, mivel kártérítési igényt polgári peres eljárásban lehet csak indítani, bele sem kell kezdeni a pereskedésbe. Ezt akarja kivédeni a gázoló. Te elfogadod a pénzt, és cserébe nem indítasz pert ellene.

Erről felesleges papírt írni.

2014. okt. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy van-e ilyen formanyomtatvány. ha nincs, akkor is elég lehet egy sablon szöveg.:


alulírott gipsz jakab (születési év, cím, szig.szám, anyja neve), mint a baleset károsultja, kijelentem, hogy 2014.10.06-án kovács pistikétől (szintén személyes adatok),mint a balest okozója, átvettem baleseti baleseti kárpótlásként X-ezer Ft-ot. Egyértelműsítéshez, a baleset idpontját és helyét is érdemes beleírni. Esetleg a kocsi rendszámát/gyártmányát. +2 tanú aláírja, meg a károsult és a károkozó és sztem ennyi elég is. 1-1 példány legyen nálatok.

2014. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szerintetek ez így jó lesz ?

[link]

2014. okt. 6. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!