Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ausztriába élek állandó...

Ausztriába élek állandó lakcimmel rendelkezek. Németországból szeretnék autót venni. Mennyibe kerül ausztriába a beiratása?

Figyelt kérdés

2014. okt. 24. 18:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyet én is csináltam, Belgiumban vettem autót és Németországban regisztráltattam. Volt egy bizonyos "Gebühr",de nem jelentős. 100.-Euró körül volt, de Ausztriában kérdezd meg az illetékes hivatalt. Arra lehet számítani, hogy újra kell vizsgáztatni -függetlenül az érvényességtől- és persze biztosítást kell kötni. Németországban az eladónak ki kell jelentenie az autót, és az ausztriai útra vámrendszámot kell kiváltani biztosítással együtt. Erre van egy "okos" megoldás is, de ezt most hagyjuk!
2014. nov. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!