Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Eladtam az autómat, bejelentet...

Eladtam az autómat, bejelentettem az okmány irodában, de azóta is jönnek papirok, miért?

Figyelt kérdés
Eladtam az autómat,hivatalosan , adásvételivel. Bejelentettem az okmány irodában ,az eladás után 2 nappal, ez kb 10 hónapja volt,és most kaptam egy papirt hogy elvagyok maradva a súlyadóval erre most még kapok egy papirt Németországból hogy rossz helyen parkol az autó távolitsam el!!!! fényképpel meg minden!!! Az autó 10 hónapja nincs a tulajdonomban + az okmányirodában le is jelentettem az adás-vételt!! Most akkor mi van????

2015. júl. 24. 14:36
 1/1 szántóvető ***** válasza:
100%
az új tulaj baxta átiratni a nevére.menj be a csendőrségre az adásvételivel meg a papírokkal amiket kaptál ill. az okmányirodába.az a lényeg hogy tegyél valamit sürgősen.
2015. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!